Skocz do zawartości

SMSL Q5 PRO - maluch z dużym dźwiękiem (wszystko o...)


D-Art

Recommended Posts

Tak myślę żeby przetestować serwer DLNA oczywiście na ile dzieciaki mi pozwolą, teraz zdalne nauczanie nie mogę głośniej słuchać muzyki ☹️ 

Czyli mogę liczyć że Tidal, Spotify na nim pójdzie?

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej jak reszta stremerów sieciowych. Chromecast działa z różnymi programami która mają opcje przekierowania odtwarzania, a w tym programami serwisów streamingowych. Tu używasz programu do sterowania urządzenia i masz tylko takie opcja jakie daje ten program sterujący którym tu jest np. Mconnect.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jak działa serwer DLNA mianowicie przechowuje on treści multimedialne i wykorzystuje je bezprzewodowo w sieci. Jeżeli go aktywujemy serwer umożliwia wygodne przeglądanie całej kolekcji multimediów z wielu urządzeń. Możemy potem sobie przesyłać udostępniać różne pliki według własnych upodobań. 

Dobrze rozumuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Chromecasta najlepiej dopasowanym środowiskiem jest Android. Bez problemu można na niego przenosić strumienie z programów pod różnymi systemami operacyjnymi o ile te posiadają taką funkcję. Dlatego nie powinno być problemu z tym. Połączenie Chromecasta z tym wzmacniaczem również nie powinno stwarzać jakichkolwiek problemów, bez względu na jego rodzaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fx-audio D802C ma z tego co wiem dość złagodzona górę i wskazane jest do niego użyć kolumn o dość wyeksponowanym zakresem górnego skraju pasma. Do niego trzeba jeszcze kupić zasilacz. Alientek D8 jest lepiej wyposażony od Q5pro. Jest wyposażony w zasilacz 28V a nie 32V co dało by pełną moc o mocy 120W co nie pozwoli z pewnością na osiągnięcie deklarowanej mocy 80W na kanał. Raczej podobną do Q5pro. Oba te wzmacniacze mają analogowe impulsowe końcówki mocy. 

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że w cenie do 400 zł za tyle można kupić każdy z nich nic lepszego nowego się nie dostanie. Śmiało mogą konkurować z nowymi droższymi od siebie konstrukcjami do jakiej kwoty nie będę polemizował 😉  Wybrałem Q5 mi pasuje, ktoś inny weźmie FX AUDIO też będzie zadowolony poprostu.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wie może, czy można gdzieś w Polsce kupić Q5pro? Na ali express są oferty po ok 520zl,  ale chyba cena nie zawiera cła. Sa tez oferty na allegro ale po 650zl i czas oczekiwania na paczke do 90 dni. Czyli pewnie ktos zamawia na ali i potem opycha w pl?

Ewenatualnie czy ktoś z Krakowa tu jest i mógłby na odsłuch użyczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...