Skocz do zawartości

SMSL Q5 PRO - maluch z dużym dźwiękiem (wszystko o...)


D-Art

Recommended Posts

Uważam że w cenie do 400 zł za tyle można kupić każdy z nich nic lepszego nowego się nie dostanie. Śmiało mogą konkurować z nowymi droższymi od siebie konstrukcjami do jakiej kwoty nie będę polemizował 😉  Wybrałem Q5 mi pasuje, ktoś inny weźmie FX AUDIO też będzie zadowolony poprostu.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wie może, czy można gdzieś w Polsce kupić Q5pro? Na ali express są oferty po ok 520zl,  ale chyba cena nie zawiera cła. Sa tez oferty na allegro ale po 650zl i czas oczekiwania na paczke do 90 dni. Czyli pewnie ktos zamawia na ali i potem opycha w pl?

Ewenatualnie czy ktoś z Krakowa tu jest i mógłby na odsłuch użyczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, javman napisał:

Czy ktoś z was wie może, czy można gdzieś w Polsce kupić Q5pro? Na ali express są oferty po ok 520zl,  ale chyba cena nie zawiera cła. Sa tez oferty na allegro ale po 650zl i czas oczekiwania na paczke do 90 dni. Czyli pewnie ktos zamawia na ali i potem opycha w pl?

Ewenatualnie czy ktoś z Krakowa tu jest i mógłby na odsłuch użyczyć?

U Nas możesz go kupić i jesteśmy niedaleko Krakowa :)

Za późno widzę :P Daj znać jak dotrze

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Jeszcze nie wiesz dokładnie jaki kolumny wybierzesz nie ma sensu w tym momencie dobierać kabel głośnikowy kup zwykły miedziany OFC. Posłuchaj dłuższy czas poznaj system dobierz dobieraj kable. Myślę że ten na początek wystarczy, dokup jeszcze wtyki bananowe Q5 ma wąskie gniazda głośnikowe. 

https://allegro.pl/oferta/polski-kabel-przewod-glosnikowy-miedz-2x2-5-ofc-6734382823

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już wałkowane mnóstwo razy. Warto zainwestować w trochę lepsze kable. Nigdy bym nie kupił takich za 5 zł. Oczywiście gdy wzmacniacz jest za 400 zł to nie ma sensu pakować kabli np tellurium blue za 400zl. Ale podejście minimalistyczne to nie ten kierunek. Moja propozycja to Van Damme up-lcofc. Polecam bo mam, tak to zwykle działa. Kupiłem w sklepie internetowym Czakmusic. Wygryzły u mnie Chordy Clearway-e z systemu. Paradoks, że tańsze a dużo fajniej grają. Bardzo polecane na zagranicznych forach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dobrze mieć jakiekolwiek przewody aby było na czym uruchomić wzmacniacz. Właściwe trzeba dobrać do posiadanego już sprzętu. W przypadku tego wzmacniacza i kolumn zakładanych jako do kupienia moze się właśnie okazać że bardziej będzie pasować taki Chordy Clearway niż łagodniejsze kable które dobrze się zgrywają z wieloma wzmacniaczami w klasie AB. Bardzo istotne jest również to co się komuś podoba. 

W tym przypadku stawiał bym raczej na docelowe kable dające dość wyrazistą górę, bo moze się okazać że będzie zbyt łagodnie.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wito76 napisał:

Moja propozycja to Van Damme up-lcofc. Polecam bo mam, tak to zwykle działa. Kupiłem w sklepie internetowym Czakmusic. Wygryzły u mnie Chordy Clearway-e z systemu. Paradoks, że tańsze a dużo fajniej grają.

Tak samo mogą Van Dame up... wygryść np... te tanie za 5zl. Dlatego warto zacząć od najtańszych byle by tylko grało. I tak jak pisze @MobyDick ,... a jesli cos tam nie gra idealnie to można poprawić w przyszlosci innymi. W koncu 5zl to nie majatek...

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, javman napisał:

S4Home, kurcze no to szkoda, że się nie zgadaliśmy, a zaglądałem na waszą stronę i nie widziałem tego sprzętu. A powiedz proszę czy macie do wypożyczenia Denona PMA 60?

Jasne dam znać czy doszło.

nie, nie zamawiamy tego wzmacniacza na stan.

Chord clearway w zupełności wystarczy. Albo nieco ciemniejszy Kimber 4 PR.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...