Skocz do zawartości

SMSL Q5 PRO - maluch z dużym dźwiękiem (wszystko o...)


D-Art

Recommended Posts

@MobyDickNo i ostatnio zamawiając na Aliexpres, oprócz VAT należy doliczyć jeszcze cło. Według zapewnień US od wszystkich towarow o wartości powyżej 130 zł. Na razie nie próbowałem zamawiać w Polsce. Zamawiałem w Danii. Cło i VAT są tu obowiązkowe i to jeszcze wyższe niż w Polsce. Np zamawiając lampy z USA, musiałem zapłacić  dodatkowe opłaty w wysokości  1/3 ceny wyjściowej. Uszczelniania cd. Tak wiec należałoby najpierw dobrze policzyć i upewnic się czy kupując w Polsce, nie będzie jednak taniej.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duńczycy to zupełnie inny naród i tam niezapłacenie jakiegokolwiek podatku było by ujma na honorze, nawet gdyby było on zupełnie niedorzeczny. Może coś się zmieniło w naszym kraju, ale z tego co wiem to vat należy zapłacić dopiero gdy wartość przekracza 20€. Cło dotyczy importerów sprowadzających większe ilości takich artykułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam to musisz ocenić  . Ten vat jest jednak mało prawdopodobny   że będzie konieczny. Z Vatem to 470zł. W naszych sklepach trochę drozej lecz dojdzie pewnie szybciej i masz gwarancję w kraju.
Nawet jeśli VAT nie zostanie naliczony przez firmę transportową to nie oznacza, że nie jest konieczny. Osoba importująca ma w obowiązku ten VAT zapłacić (rozliczyć samodzielnie).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę klika słów od siebie, może komuś się przyda.

Kupiłem Q5 pro za niecałe 340 pln na aliexpress (promocja 11.11), doszedł w tydzień bez żadnego cła oraz vatu do zapłaty.

Jak za tą cenę to jest bardzo dobrze. 

Dźwięk jest w miarę dociążony, bass dobrze kontrolowany. Trochę mało przestrzeni, niezbyt dobra stereofonia.

Mam zamiar podłączyć do niego Topping e30 i sprawdzić jak będzie grał przy lepszym dacu niż ten wbudowany.

Na co dzień słucham na Atoll IN100 Signature, więc do niego porównuję. Wiem, że Atoll to zupełnie inna liga, ale za 340 pln nie ma wstydu i warto tego malucha kupić.

Q5 pro gra dla mnie lepiej nic Cyrus One, a umieściłbym go gdzieś między tanimi wzmacniaczami Yamahy a Audiolabem 600. Ze wszystkimi miałem styczność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...