Skocz do zawartości

SMSL Q5 PRO - maluch z dużym dźwiękiem (wszystko o...)


D-Art

Recommended Posts

2 minuty temu, T Z6 napisał:

Wybór źródła się wyświetla ale brakuje sterowania tym na panelu wzmacniacza.A powinno tam też być dostępne w razie awarii pilota.

jedno krótkie nacisnięcie przycisku zasilania i gotowe

Ja podłączyłem tego malucha do RLS Oberon II i wstydu nie było 

Bardzo interesujące urządzonko

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Fafniak napisał:

jedno krótkie nacisnięcie przycisku zasilania i gotowe

Ja podłączyłem tego malucha do RLS Oberon II i wstydu nie było 

Bardzo interesujące urządzonko

 

Z Heco Aurora 700 brzmi rewelacyjnie.Pozniej podłącze Melodike BL40 ale pewnie też będzie dobrze.Na warsztat jeszcze pójdą Monitor 300 od Monitor Audio.

Edytowano przez T Z6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fafniak napisał:

doczytałeś jak przełaczać źródła bez pilota ?

Jestem teraz w pracy.Wczoraj bawiłem się jakieś dwie godziny głównie słuchając.Dlatego nie wszystko jeszcze rozszyfrowalem.Poza tym mam instrukcje obsługi do której bez lupy nie podchodź😁.

Edytowano przez T Z6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, T Z6 napisał:

Jestem teraz w pracy.Wczoraj bawiłem się jakieś dwie godziny głównie słuchając.Dlatego nie wszystko jeszcze rozszyfrowalem.Poza tym mam instrukcje obsługi do której bez łupy nie podchodź😁.

 

21 minut temu, Fafniak napisał:

jedno krótkie nacisnięcie przycisku zasilania i gotowe

przełącza aktywne wejście

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, warto posłuchać dłużej, bo jak ja zaczynałem przygodę z Q5, to w ogóle nie używałem EQ, a bas miałem na 6 i treble na 4. Teraz Używam EQ 7 (rap) i bas czasem na 2 czasem na 0, a treble na 0 i co ciekawe uważam, że to ustawienie jest dużo lepsze niż pierwotnie ustawiałem. Teraz się dziwię jak mogłem dawać bas i treble tak wysoko - i bądź tu mądry człowieku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testuje tego malucha. Muszę powiedzieć, że ma potencjał. Kupiłem go głównie pod tv i jestem w szoku ja to gra. Byłem ciekawy jakości tego malca. Był to strzał w 10 i powiem, że nic mi więcej nie potrzeba pod tv. Szukalem co prawda coś firmowego ale dobrze, że kupiłem to małe cacko. Jestem bardzo zadowolony i kasa została w kieszeni. Nie chciałem inwestować większej sumy pieniędzy. Mam pod niego podpięte monitor audio bronze 1 i jestem w szoku jak to gra. Ten mały potworek wyciska z nich wszystkie soki. Bas jest niesamowity niepotrzebna żadnego suba. Chciałem kupić prosty wzmak z wejściami cyfrowymi i nic więcej żeby niedopłacać. Tutaj chowają się ampitunery pod względem jakości brzmienia. Temat mam ogarnięty kablem optykiem pod tv,Xbox do tv HDMI. Steruje apka ze smartfonu. Za streamer robi mój Xbox. Spotyfi,tidal, qobuz, YouTube pliki FLAC 24bit 192 kHz. Także dźwięk rewelacja. 

 

Edytowano przez Shiver07
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Człowiek napisał:

Czy np Sony Bdp-6700 to "dobre" źródło do SMSL q5 pro?

Osobiscie mam dwa źródła do Q5 laptop (usb), oraz Sony Bdp-3700 (coaxial/hdmi) jest to model niższy jak ten co wspomniałeś. Uważam że płyty CD czyta bardzo przyzwoicie, pliki Fla'c też 😉 Można go podpiąć do sieci LAN serwer DLNA ogarnia! Z telefonu bez problemu prześlę na niego muzykę.

Streaming tylko radio internetowe przez Chromecast Audio, generalnie najwięcej Fla'c/CD. 

Może moja opinia coś ci pomoże 😉

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz jakiegoś daca do kompa? Ja miałem zupełnie inną koncepcję zestawu ale wpadł mi w ręce ten q5 i chcę dać mu szansę. Mam płyty których szkoda się pozbyć mam też laptopa więc mogę na nim odpalić Tidala. Czyli ten Sony może być? Da się podpiąć jakoś w miarę ten odtwarzacz, kompa i TV? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...