Skocz do zawartości

SMSL Q5 PRO - maluch z dużym dźwiękiem (wszystko o...)


D-Art

Recommended Posts

42 minuty temu, Fafniak napisał:

Komputer pod Magnatem średnio więc pomyślałem że może chińczyk lepiej sobie z tym poradzi.

@Fafniak chyba zrozumiałe jest pytanie kolegi 😉

42 minuty temu, Fafniak napisał:

Komputer pod Magnatem średnio więc pomyślałem że może chińczyk lepiej sobie z tym poradzi.

@Fafniak chyba zrozumiałe jest pytanie kolegi 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, RLC napisał:

@Fafniak chyba zrozumiałe jest pytanie kolegi 😉

@Fafniak chyba zrozumiałe jest pytanie kolegi 😉

No widać dla niektórych nie do końca....

2 minuty temu, Fafniak napisał:

Napisałeś że mahnat z komputerem nei bardzo więc q5

Niejasne to dla mnie było

Co do usb to pomijając kable dodawane przez producenta

miałem ultraviolet - ze względu na długość

Fajnie jak kabel jest dobrze wykonany - trzyma standard rozmiarowy wtyczek

Supra jest ok

ultraviolet

Ok.I o to mi chodziło.Magnat podłączałem pod laptopa i nie podobał mi się efekt dźwiękowy.Teraz chce podłączyć Q5 ale obiło mi się o uszy że jest wrażliwy na przewody dlatego pytam co by warto spróbować kupic-wypozyczyc z przewodów usb.

2 minuty temu, Fafniak napisał:

Napisałeś że mahnat z komputerem nei bardzo więc q5

Niejasne to dla mnie było

Co do usb to pomijając kable dodawane przez producenta

miałem ultraviolet - ze względu na długość

Fajnie jak kabel jest dobrze wykonany - trzyma standard rozmiarowy wtyczek

Supra jest ok

ultraviolet

Ok.I o to mi chodziło.Magnat podłączałem pod laptopa i nie podobał mi się efekt dźwiękowy.Teraz chce podłączyć Q5 ale obiło mi się o uszy że jest wrażliwy na przewody dlatego pytam co by warto spróbować kupic-wypozyczyc z przewodów usb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Temat doczytałem do 12 strony, większość to kłótnie i przepychanki słowne, ostatnia strona to samo... :)do rzeczy: 

Szukam zestawu stereo: tani wzmacniacz + lepsze głośniki. Pomieszczenie 15m2.

Jestem zainteresowany kupnem tego taniego wzmacniacza SMSL Q5pro, ale widze że firma ma ich w ofercie kilka, np. SMSL SA-300 itd... Który wybrać? skoro muzyki chce słuchać z telefonu/komputera i gramofonu który zamierzam kupić w ten czas co wzmacniacz. Głośniki chce do 3k pln. Jakie głośniki będą pasować do tego wzmacniacza ? Chce pojechać gdzieś na odsłuch i cos wybrać. Czy Klipsch zagra z nim dobrze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zwykły przewód usb z eurortvagd i smsl brzmi pięknie przez usbka.Przy lepszym przewodzie pewnie będzie jeszcze lepiej.Nie przestaje mnie zadziwiać ten maluch 😁.W Magnacie też chwalonym za usb już tak fajnie nie jest.

Edytowano przez T Z6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Fafniak napisał:

w sensie że ?

Że lepszy przewód😂Audiofilskie voodoo 😂Ale gdy do Magnata wymieniłem głośnikowy z Cordiala na Tare Labs to góra się poprawiła.Z zapiaszczonej na jednak wyraźniejsza.Wiec....

Edytowano przez T Z6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB jest taka grupa "Kabel z Szacunku do przewodnictwa w audio". Chłopaki dyskutują o różnych kablach, zasilających, interkonektach itd.[mention=13760]Fafniak[/mention] najlepsze jest na początku gdy chcesz przystąpić do grupy. Robisz najpierw wyznanie wiary. Oświadczasz, że wierzysz w kable i nie jesteś kablowym trolem i nie będziesz rozwalać dyskusji i robić sobie podśmiechujek z osób poważnie pytających czy warto kupić widełki do kabli za 5 stów. Wchodzisz w to?

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wito76 napisał:

Na FB jest taka grupa "Kabel z Szacunku do przewodnictwa w audio". Chłopaki dyskutują o różnych kablach, zasilających, interkonektach itd.[mention=13760]Fafniak[/mention] najlepsze jest na początku gdy chcesz przystąpić do grupy. Robisz najpierw wyznanie wiary. Oświadczasz, że wierzysz w kable i nie jesteś kablowym trolem i nie będziesz rozwalać dyskusji i robić sobie podśmiechujek z osób poważnie pytających czy warto kupić widełki do kabli 5 stów. Wchodzisz w to?

 

 

Widziałem to.Ale jestem bardziej normalny😁.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...