Skocz do zawartości

SMSL Q5 PRO - maluch z dużym dźwiękiem (wszystko o...)


D-Art

Recommended Posts

Ale naprawde to brzmi jak Yamaha juz po kalibracji i z podkreconym basem.A tu bez zadnej korekcji.Jeszcze potestuje kilka dni i wtedy bede dokladnie wiedzial czy czegos w dzwieku nie brakuje itd.Ale na ta chwile moja Yamaszka pali sie ze wstydu....😁

2 godziny temu, javman napisał:

Zgadzam się, Q5 robi świetne pierwsze wrażenie.

Bardzo ciekawa opinia, że gra lepiej niż dość mocno chwalony 803D, to tylko upewnia mnie, że muszę osluchać tą yamaszke ;), dzięki za tą opinię.

Moim zdaniem Yamaha brzmi troszke slabiej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, S4Home napisał:

No ciekawe bo faktycznie już druga taka opinia.

SMSL tez mamy więc bez strachu :P

Ale przecież tu o to chodzi aby wybierać sprzęt pod siebie.

Piotr

 

Naprawdę super mały cyfrowy wzmacniacz.Skoro potrafi dobrze napędzić Heco to uważam że warto jest go mieć i zrobi lepsza robotę od niejednego tak zwanego porządnego wzmacniacza.Pytanie jak będzie z jego trwałością...Mankamentem jest tylko to że pilot jest tandetny i brakuje na panelu wzmacniacza funkcji jak choćby wybór źródła.Awaria pilota i dupa.Oby w razie czego można było taki dokupić.Ale poza tym to rewelacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, T Z6 napisał:

brakuje na panelu wzmacniacza funkcji jak choćby wybór źródła.

Wyświetla się na panelu rodzaj źródła bezpośrednio nad skalą głośności. 

24 minuty temu, Inferno napisał:

A jak zachęcam żeby posłuchac czegoś innego niż Yamaha 

Popieram w 100% 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Inferno napisał:

A jak zachęcam żeby posłuchac czegoś innego niż Yamaha to zaraz fala hejtu od właścicieli 😏 I w końcu się udało! 
Ja chyba po nowym roku tez sobie przetestuje tego SMSL’a 

Yamaha to dobry amplituner.Nie twierdzę że jest do niczego.Ale jak się okazuje nawet takie maleństwo może jednak zagrać lepiej....

Wybór źródła się wyświetla ale brakuje sterowania tym na panelu wzmacniacza.A powinno tam też być dostępne w razie awarii pilota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, T Z6 napisał:

Wybór źródła się wyświetla ale brakuje sterowania tym na panelu wzmacniacza.A powinno tam też być dostępne w razie awarii pilota.

jedno krótkie nacisnięcie przycisku zasilania i gotowe

Ja podłączyłem tego malucha do RLS Oberon II i wstydu nie było 

Bardzo interesujące urządzonko

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Fafniak napisał:

jedno krótkie nacisnięcie przycisku zasilania i gotowe

Ja podłączyłem tego malucha do RLS Oberon II i wstydu nie było 

Bardzo interesujące urządzonko

 

Z Heco Aurora 700 brzmi rewelacyjnie.Pozniej podłącze Melodike BL40 ale pewnie też będzie dobrze.Na warsztat jeszcze pójdą Monitor 300 od Monitor Audio.

Edytowano przez T Z6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fafniak napisał:

doczytałeś jak przełaczać źródła bez pilota ?

Jestem teraz w pracy.Wczoraj bawiłem się jakieś dwie godziny głównie słuchając.Dlatego nie wszystko jeszcze rozszyfrowalem.Poza tym mam instrukcje obsługi do której bez lupy nie podchodź😁.

Edytowano przez T Z6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, T Z6 napisał:

Jestem teraz w pracy.Wczoraj bawiłem się jakieś dwie godziny głównie słuchając.Dlatego nie wszystko jeszcze rozszyfrowalem.Poza tym mam instrukcje obsługi do której bez łupy nie podchodź😁.

 

21 minut temu, Fafniak napisał:

jedno krótkie nacisnięcie przycisku zasilania i gotowe

przełącza aktywne wejście

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, warto posłuchać dłużej, bo jak ja zaczynałem przygodę z Q5, to w ogóle nie używałem EQ, a bas miałem na 6 i treble na 4. Teraz Używam EQ 7 (rap) i bas czasem na 2 czasem na 0, a treble na 0 i co ciekawe uważam, że to ustawienie jest dużo lepsze niż pierwotnie ustawiałem. Teraz się dziwię jak mogłem dawać bas i treble tak wysoko - i bądź tu mądry człowieku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...