Skocz do zawartości

Zestaw 5.1 do 5000zł Filmy/Muzyka


gomis

Recommended Posts

Cześć,

Chciałbym zrobić prezent swoim rodzicom i kupić im zestaw kina domowego do salonu. Zakładam, że głównym jego zastosowaniem będzie oglądanie filmów (głównie dekoder, czasami Netflix z Chromecasta). Do tej pory nie mieli nic do odtwarzania muzyki, ale możliwe że będą też za jego pomocą jej słuchali. Jeżeli tak to będzie to w 90% Rocka. Pokój ma kształt prostokąta, o powierzchni około 25 mkw.. Dodatkowym kryterium będzie kolor głośników - ze względu na wystrój najlepiej sprawdziły by się brązowe. Na zestaw chciałbym przeznaczyć maksymalnie 5000zł. Po wstępnym researchu wybrałem amplituner i będzie to najprawdopodobniej Yamaha 685. Nie mam jednak pojęcia jakie wybrać kolumny i subwoofer. Czy mógłbym was prosić o pomoc?

W załączniku przesyłam schemat pokoju.

Salon.png

Edytowano przez gomis
Dodanie informacji
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie standardowy wybór:

Yamaha 685 + Taga 606V3, Polk T531, Quadral 6500 LE + Magnat Sub 302A.

Takich samych tematów jest od groma.

Jeśli u Ciebie ustawienie jest sztandarowe, nie masz z nim problemu to nie ma za bardzo o czym więcej tutaj rozmawiać.

Przepraszam od razu autora wątku bo brzmi to strasznie, nie chcą pomóc czy co? Ale uwierz że takie tematy o kino do 5k są 2-3 w tygodniu. 

:)

Oczywiscie chętnie wycenie i odpowiem na pytania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...