Skocz do zawartości

Kino domowe harman/yamaha


Mefju01

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Dzięki za pomoc wszystkim stanęło na rxv479 i zestawie Nsp20 , ale narazie zadowolony nie jestem , bardzo gwizdkowo to gra , podłączyłem wszystko kablem 2x1.5 99,99% OFC , co dziwne biały cały bez plusa/minusa (sprawdzałem jakbym nie  podłączyl zawsze dziala) , do tego nie wiem jak podpiąć suboower , w amplitunerze jest chinch na suba, a sub ma tylko plus/minus , kupiłem jakiś kabel do suba ale nie pasuje (chyba żeby rozwalić kabel i powiązać ?) 

chcialem dodać zdjęcia suba/ampli i kabli które mam ale jakiś błąd przy dodawaniu plików cały czas.

73ED88FA-9649-464F-9466-3A6C422BEBE0.jpeg

6483DAC0-AE4C-4215-826B-C954B4B0A5A2.jpeg

4A295013-C999-40BE-A4A1-7392C6E1ADB7.jpeg

C53494F2-A78B-43C3-BE4E-940714998C09.jpeg

A i narazie odpialem centralny głośnik i podłączyłem w to miejsce suba aczkolwiek tez gra nie jak sub a jak Center No może ciut ale to ciut większy bas niż Center 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mefju01 napisał:

A i narazie odpialem centralny głośnik i podłączyłem w to miejsce suba aczkolwiek tez gra nie jak sub a jak Center No może ciut ale to ciut większy bas niż Center 

Co zrobiłeś??? Serio? :D

A zestaw który wybrałeś (sam, bez dania sobie i innym tutaj szansy na pomoc w wyborze czegoś lepszego) jest po prostu słaby. Nie spodziewaj się cudów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wszystko zgrało się pięknie , zadowolony mega , sub i odrazu wszystko zaczęło całkowicie inaczej grać , ten sub ogólnie mega mocny , 2mm od minimum i wystarczająco trzęsie , jeszcze taka mała kwestia podłączenia z tv bo cały czas podpięte przez Bluetooth , i jest Wporzo nie narzekam , aczkolwiek mam i kabel optyczny i hdmi , próbowałem optycznym swieci się w telewizorze widać ze gra nawet na wykresie słupków , ale w amplitunerze pod żadnym inputem nie widzi/niedziala , opcji typowo „optical” brak jedynie myśle av2 ale i tak nie trybi , pomysły ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...