Skocz do zawartości

Sennheiser HD 4.50 BTNC problem z Noise Cancellation


Recommended Posts

Witajcie,

Mam problem ze słuchawkami Sennheiser HD 4.50 BTNC. Co jakiś czas w lewym głośniku zaczyna być słuchać głośny szum. Jego głośność nie zależy od ustawionej głośności odtwarzania, występuje zarówno na połączeniu kablowym jak i BT. Szum jest obecny niezależnie czy odtwarzana jest jest jaka muzyka czy nie. Poziom głośności szumu jest stały przez jakiś czas (kilka minut) i stopniowo z czasem narasta zagłuszając muzykę. Jak dojdzie do wartości progowej słychać "pyk", znika i słuchawki grają poprawnie. Wyłączenie i włączenie słuchawek nie rozwiązuje problemu ale jak się je zostawi wyłączone to problem potrafi zniknąć co może być problematyczne w wypadku odsyłania na gwarancje. Szum występuje tylko przy NC i znika w momencie gdy wyłączy się NC w słuchawkach i pojawia ponownie gdy włączę NC. Problem raczej nie związany z obecnością innych urządzeń bo występuje również gdy słucham muzyki w ogrodzie.

Ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem w tych słuchawkach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam nieco inny problem ale może kłos łaskawie udzieli informacji.
Sprawa dotyczy głośności słuchawek. Po BT jest głośno natomiast po kabelku zdecydowanie ciszej nawet 40-50% podczas odsłuchu z telefonu. Czy ten typ tak już ma czy trafiłem białego kruka"?
Dziękuję za ewentualną odpowiedź.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Sądzę że taka różnica w głośności zależy od sekcji wzmacniacza w telefonie. Ten sam model słuchawek powinien grać podobnie głośno z różnymi telefonami po bluetooth. Jednak nie do koca słyszałem że pewne słuchawki miały własnie problem z tym że z pewnymi telefonami grały cicho, ale po bluetooth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...