Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz AV do kolumn Magnat vintage 320


Krzysztof 12

Recommended Posts

Dzień dobry,

przeszedł czas, że chciałbym wymienić mój prawie 20 letni wzmacnacz AV. Mam kolumny Magnat vintage 320. Bardzo proszę o radę, co dobrze lub lepiej zagra z tymi kolumnami. Rozważam zakup Yamahy a2080 lub Denona 4500h.

A może powinienem kupić coś zupełnie innego?

Pozdrawiam,

Krzysztof 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, seba3002 napisał:

Ale to nie są wzmacniacze AV tylko amplitunery AV. I podstawowe pytanie - masz zestaw 5.1 czy tylko te 2 front. Bo klocki, które wymieniłeś to dobre amplitunery AV ale kupowanie ich aby napędzić 2 kolumny mija się z celem. Pozdrawiam. 

Dzięki za odpowiedź. Mam zestaw 5.1. Tylne Jamo E430, centralny Jamo E4CEN, subwoofer Magnat Omega 250.

Pozdrawiam,  Krzysztof 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Q21 napisał:

Panie Krzysztofie najlepiej posłuchać amplitunery w jednym miejscu i samemu ocenić, Yamaha to brzmienie dynamiczne, ostrzejsze bardziej konturowe. Denon to ciepłe granie, naturalność oraz wypełnienie średnicy pasma. Zapraszam na odsłuchy.

 

Pozdrawiam

Marcin Graczykowski

Dzień dobry,

A gdzie mógłbym odsłuchać oba amplitunery. Jaki jest adres Pana sklepu i w jakich godzinach jest otwarty? Czy jest otwarty w sobotę?

Pozdrawiam, 

Krzysztof 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...