Skocz do zawartości

Jak podłączyć tv sharp do amplitunera


Jaco88

Recommended Posts

Witam kupiłem zestaw głośników 5+1 czyli 2 kolumny 2 małe głośniki i 1 środkowy nie wiem jak go nazwać a oprócz tego mam subwoofer.4c89cc5e46ed8b436d95a99daf11 

Kupiłem też wzmacniacz vk 63606360-4.jpg i mam problem bo nie mam zielonego pojęcia jak podłączyć żeby dźwięk z tv podczas oglądania był na głośnikach a tv to Sharp 50BL3EAtelewizor-sharp-50bl3ea-4k-gwarancja-tel podłączałem poprzez kabel cinch nie gra ktoś może pomoże bo pewnie sprawa jest prosta ale tak jak mówiłem wcześniej ja nie mam zielonego pojęcia co z czym.

 

Próbowałem różnych konfiguracji jedynie gdzie coś grało to wejście mini jack jak do słuchawek ale dźwięk był taki sam na wszystkich głośnikach bez żadnych efektów specjalnych :)

 

Jeśli ktoś ma rozwiązanie niech mi opisze punkt po punkcie co do czego i jak ustawić. Z góry dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Przyłącze się do rozmowy w sprawie amplitunera VC 6360. Ja nie miałem  zamiaru wydawać kilka tysiaków na sprzęt z "górnej półki" i zakupiłem ten budżetowy amplituner wraz zestawem kolumn  KODA F-51 v3 do salonu. Po podpięciu kolumn zestaw ten gra "jak ta  lala" . Ja nie jestem Akustykiem i z czystym sercem mogę polecić ten sprzęt każdemu kto szuka prostego w obsłudze i niedrogiego amplitunera do domowego użytku. Dyskotek na nim robić się raczej nie da, ale w domu sprawuje  się bardzo dobrze.  Ma on poza wyjściem HDMI wszystko co powinien mieć sprzęt za 550 zł. Dla przeciętnego Kowalskiego sprzęcior jak znalazł, więc nie róbcie tutaj takiej popeliny że amplituner VC 6360 to totalny badziew i tylko amplitunery za kilka tysięcy sprawują się doskonale . To kompletna bzdura i farmazon!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...