Skocz do zawartości

Tanie słuchawki przewodowe z Chin


Recommended Posts

Z tych trzech myślę że na pierwszym miejscu jeśli chodzi o dźwięk KZ ZS10 pro, na drugim ( choć myślę że nie są gorsze co raczej nieco inne i tylko nieco ) KZ AS06, na trzecim 215-stki. Te są z kolei najwygodniejsze i ich dźwięk jest bardzo przyjemny dla ucha w moim odbiorze, do tego lubię ich pilota na kablu. Używam go również do innych słuchawek gdy podłączam je do telefonu. Wracając do KZ to o ile nie spotkałem się z wyłamywaniem pinów w złączach jakie mają, to mają swego rodzaju zabezpieczenia które powinny to uniemożliwić przy wtyczkach. W jednych i drugich te piny są zagłębione w otworze w którym są umieszczone. Ich kable są też przyjemniejsze w dotyku.  Warto zaznaczyć ze bas AS06 nie ma wad typowych dla przetworników armaturowych. W zasadzie to polecam je wszystkie :) na rożne okazje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MobyDick napisał:

Z tych trzech myślę że na pierwszym miejscu jeśli chodzi o dźwięk KZ ZS10 pro, na drugim ( choć myślę że nie są gorsze co raczej nieco inne i tylko nieco ) KZ AS06, na trzecim 215-stki. Te są z kolei najwygodniejsze i ich dźwięk jest bardzo przyjemny dla ucha w moim odbiorze, do tego lubię ich pilota na kablu. Używam go również do innych słuchawek gdy podłączam je do telefonu. Wracając do KZ to o ile nie spotkałem się z wyłamywaniem pinów w złączach jakie mają, to mają swego rodzaju zabezpieczenia które powinny to uniemożliwić przy wtyczkach. W jednych i drugich te piny są zagłębione w otworze w którym są umieszczone. Ich kable są też przyjemniejsze w dotyku.  Warto zaznaczyć ze bas AS06 nie ma wad typowych dla przetworników armaturowych. W zasadzie to polecam je wszystkie :) na rożne okazje.

wszystkie KZ są powyżej 100zł u chinola więc odpadają

215 są tańsze...

28 minut temu, Janusz Duryn napisał:

geforc widzę na Alledrogo używane Final Audio E3000c, za 130 zł. Przyjrzyj się temu modelowi, bo to świetne muzykalne doki. Mnóstwo opinii w sieci.

https://snext-final.com/en/products/detail/E3000.html

tylko nówki i poniżej 100zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MobyDick napisał:

Coś takiego zrobi z nich dobre słuchawki TWS https://pl.aliexpress.com/item/33045697062.html

Tu A to jest kabel bluetooth pasujący do nich https://pl.aliexpress.com/item/4000852951577.html

 

No tak ale jaki sens jest żebym kupował jakieś adaptery Bluetooth jak obecnie mam Haylou gt1 bezprzewodowe i jest problem z zasięgiem... te adaptery mają lepszy zasięg i nie przerywają jak telefon jest w kieszeni ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2020 o 16:24, MobyDick napisał:

Nie porównywałem tych adapterów z Haylou gt1, więc trudno mi na ten temat coś powiedzieć. Po prostu wspominałem wcześniej że jest taka możliwość przy słuchawkach tego typu. Powinny zapewnić dźwięk lepszej jakości.

zamówione te shure se215

 

Jakieś wskazówki na początek? przyznam że nigdy nie miałem tak "poważnych" słuchawek... wygrzać je jakoś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz je podłączyć, tak żeby sobie pograły z dobę lub dwie. Nie za głośno, nie za cicho. Tak jak ich będziesz słuchał. W międzyczasie możesz ich używać normalnie. Jeśli będziesz miał jakieś problemy, to napisz tu. Nie trzeba ich rozpinać bez potrzeby na złączu MMCX. Jeśli już będzie taka potrzeba i nie będą chciały się rozłączyć, to nie warto używać siły. Lepiej je delikatnie podważyć w miejscu połączenia niezbyt ostrym nożem. Takie złącza są przewidziane przeciętnie na jakieś 500 cykli.

Do czego będą podłączane ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MobyDick napisał:

Możesz je podłączyć, tak żeby sobie pograły z dobę lub dwie. Nie za głośno, nie za cicho. Tak jak ich będziesz słuchał. W międzyczasie możesz ich używać normalnie. Jeśli będziesz miał jakieś problemy, to napisz tu. Nie trzeba ich rozpinać bez potrzeby na złączu MMCX. Jeśli już będzie taka potrzeba i nie będą chciały się rozłączyć, to nie warto używać siły. Lepiej je delikatnie podważyć w miejscu połączenia niezbyt ostrym nożem. Takie złącza są przewidziane przeciętnie na jakieś 500 cykli.

Do czego będą podłączane ?

Samsung Galaxy Note 8, czasem też pad od PS4 ale rzadko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i przyszły te Shure, grają bardzo fajnie, tylko ja dałem dupy...

 

Zamówiłem bez pilota... tak to jest jak się zamawia na szybko z telefonu... Lipa straszna

 

Poza tym są dwie pary tych gumek, jedne gumowe a drugie gąbki... te gąbki wydają się gorszej jakości i gorzej w nich się słucha, to tylko moje odczucia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tych słuchawek wpływ tej jest nieco mniejszy :) . Dysze na które się je zakłada są cieniutkie i dość długie, a sprawa złapania szczelności wygląda inaczej, bo nie wsuwa się ich głęboko w kanał słuchowy. Raczej opiera się je o miejsce gdzie kanał słuchowy się zaczyna. Tipsy piankowe są zwykle wygodniejsze na dłuższa metę i lepiej izolują od dźwięków z otoczenia, jednak bardziej pochłaniają dźwięki ze skrajów pasma. Co do wersji kabla to możesz dokupić sam z linku który wrzuciłem. W tym linku były wyłącznie z kablami z pilotem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...