Skocz do zawartości

Poszukiwania subwoofera do muzyki


chaimate

Recommended Posts

Hej! Ostatnio zakupiłem zestaw głośników Jamo S803 (podstawkowe, stereo), które zasila Onkyo A-9010. Ogólnie to jestem bardzo zadowolony, ale brakuje mi najniższych brzmień. Niestety jednak jestem ograniczony na 2 sposoby - subwoofer muszę podłączyć przez kable sygnałowe głośników (speaker level), gdyż nie mam sub-out i, z tego co wiem, line-out ma zawsze tą samą głośność; więc odpada. Drugim ograniczniem, jak zwykle - są pieniądze. Chciałbym znaleźć coś do 1000zł, biorę pod uwagę wszystko, zamówienia z całej europy, sprzęt używany itd... . Po moich długich (i bolesnych) poszukiwaniach, tak na prawdę nie znalazłem nic, co mogę zakupić z pełnym przekonaniem "popełnienia" dobrego wyboru ;) . (prawdopodobnie proszę o zbyt dużo przy tej cenie) Sub będzie używany w 90% do słuchania muzyki.
Na razię biorę pod uwagę:
- mivoc hype 10 g2 (allegro/amazon.de)
- używana Yamaha NS-SW300

Dziękuje za odpowiedzi i życzę miłego weekendu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja swoje Indiany podparłem czymś takim Wilson SUB-9, ma kilka punktów , które mogą topie pasować (podłączenie, cena, gwarancja). Za tą cenę (650) zaryzykowałem i może być jest bas i w muzyce i w kinie.

Pewne ja mam łatwiejsze podłączenie i konfigurację Yamaha 685. W sieci są testy mniejszego subwoofera sub-8 i są ogólnie na plus. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...