Skocz do zawartości

Advance Paris Myconnect 150 czy Nad M10?


Michał Bielecki

Recommended Posts

Witam.
Miałem amplituner HK 3490 oraz CD HD980. Sprzedałem ten zestaw.
Na razie wziąłem od córki z pokoju Denon Ceol N9 i go używam.
Dodam że mam kolumny podłogowe Dali Ikon6 Mk2. Ale przyszłościowo być może je zmienię, na razie na nich szarpę.
Chcę kupić jakiś zestaw lub all-in-one. Czy ktoś słuchał, coś wie na temat Advance lub Nada. Czytałem to co jest w necie (w Polsce i zagranicą) i oba mają dobre opinie. Co zagra lepiej. Nie za bardzo mam możliwość odsłuchów.
Pozdrawiam Michał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz naprawdę dobre all-in-one, szczególnie że masz dobre, ale wymagające kolumny, wybór Advance Paris MyConnect 150 będzie prawdopodobnie najlepszą opcją pod względem jakości dźwięku. To bardzo porządny wzmacniacz, producent zwrócił ogromną uwagę właśnie na jakość. W bezpośrednim porównaniu z NAD pod względem jakości dźwięku moim zdaniem francuskie urządzenie będzie wyraźnie lepsze. 
Z mojej strony do listy dołożyłbym bardzo dobry system Naim Atom HDMI. Ewentualnie chyba najlepszy all-in-one na rynku Moon Ace.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny. Mamy wszystkie powyższe urządzenia w naszym salonie, wszystko możesz w komfortowych warunkach posłuchać i porównać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...