Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

Pytanie w imieniu siostry, która jest instruktorką Zumby. Z powodu wiadomo czego, od kilku miesięcy prowadzi zajęcia wyłacznie online.

Aktualny setup jest bardzo prostu - zwykła transmisja live przez FB, telefon (IPX) na statywie, w bliskiej odległości od telefonu (około 1 metr) bezprzewodowy głośnik BT.

Z głośnika leci muzyka wcześniej nagrana na pendrive'a. 

Efekt jest według mnie "dostateczny". Muzyke słychac przyzwoicie i nawet siostre słychać wyraźnie gdy skacze dwa metry dalej i wydaje okrzyki typu "a teraz w lewo!!" itp. ;)

Chcielibyśmy to nieco ulepszyć, żeby było przynajmniej "dobrze", bo mam świadomość, że "bardzo dobrze" to już inne koszty.

Czy możecie polecić niedrogie rozwiązanie, aby polepszyć jakość dzwięku transmitowanego przez FB live?

Idealnie by było, gdyby muzyke można było transmitować bezpośrednio z telefonu/laptopa, tak aby nie musiała być przechwytywana mikforonem wbudowanym w komórkę/laptop z głośnika BT.

Dodatkowo niezbędne jest, aby móc przy tym zachować możliwość bezpośredniego kontaktu głosowego z zespołem (tylko w jedną stronę)

 

Wszystkie pomysły mile widziane.

Czy np. lepszej jakości mikfofon zewnętrzny polepszy nieco parametry dzwięku?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...