Skocz do zawartości

dobór kolumn do YAMAHA RX-497


gokugo

Recommended Posts

Witajcie. To mój pierwszy post, i mam nadzieję że nie ostatni na tym forum icon_wink.gif. W kwestii audio jestem dość "zielony", dla tego proszę was o radę: mianowicie chcę dobrać kolumny podłogowe do amplitunera YAMAHA RX-497. Problem jest dość powszechny, mianowicie dysponuję kwotą 800 i boję się że taką cenę nic nowego sensownego się nie da kupić... Proszę o wsparcie!!!
Dodam tylko że sprzęt ma być sprzętem audio w 100% a nie video, i pomieszczenie ma 28m2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witajcie. To mój pierwszy post, i mam nadzieję że nie ostatni na tym forum icon_wink.gif. W kwestii audio jestem dość "zielony", dla tego proszę was o radę: mianowicie chcę dobrać kolumny podłogowe do amplitunera YAMAHA RX-497. Problem jest dość powszechny, mianowicie dysponuję kwotą 800 i boję się że taką cenę nic nowego sensownego się nie da kupić... Proszę o wsparcie!!!
Dodam tylko że sprzęt ma być sprzętem audio w 100% a nie video, i pomieszczenie ma 28m2




co sądzicie o Magnat Monitor 880... na allegro ok 600 za parę??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
gokugo sam mialem te glosniki na samym poczatku przygody z audio. Kolumny te graja bardzo poprawnie. Po wygrzaniu potrafily zaskoczyc basem, szczegolnie tym nisko schodzacym , na plus ofkors. Gora ok, czasami sypnelo 'piaskiem" ale to jak juz bym musial sie czepiac icon_smile.gifi nie wykrywalne dla poczatkujacego , natomiast przez moj wzmacniacz pewnie zostala cofnieta srednica. takze malo co jej moglem doswiadczyc. Do takiego metrazu te kolumny sprawdza sie bdb bo u mnie na 15 m byly za duze. W tym ze ja dalem zanie 390 za nowe ale byly bez gwarancji icon_smile.gif. Dlatego tez po milych doswiadczeniach z ta firma postanowilem kupic wyzszy model ale podstawkowy.

Ogolnie polecam icon_smile.gif

ps. Kolumny te lubia przestrzen, tzn trzeba je odstawic od tylnych scian o okolo 80 cm bo bas bedze dudnic icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...