Skocz do zawartości

Brzmienie nad c368


Atlas1304

Recommended Posts

Witaj,

Opisów na necie i testów masz całą masę.

https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/2790-nad-c368

https://www.stereolife.pl/archiwum/testy/wzmacniacze-i-amplitunery/3346-nad-c368

https://www.avtest.pl/wzmacniacze/item/657-nad-c368

Co więcej chcesz o nim wiedzieć. Także na forach raczej temat o tym wzmacniaczu jest wyczerpany. Trzeba poszukać.

Jakie masz do tego kolumny? Słuchałeś jakieś Nada? Jakie brzmienie lubisz?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zgadza się, opisów na jego temat jest mnóstwo. Ciężko tutaj cokolwiek jeszcze dodać. Myślę, że łatwiej byłoby gdybyś napisał do jakich kolumn poszukujesz wzmacniacza i jakie masz oczekiwania co do niego? Istotne jest również pomieszczenie, jego metraż oraz preferencje brzmieniowe...?

 

Pozdrawiam,

Q21.r

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Dnia 19.06.2020 o 10:17, Q21 napisał:

Cześć,

Zgadza się, opisów na jego temat jest mnóstwo. Ciężko tutaj cokolwiek jeszcze dodać. Myślę, że łatwiej byłoby gdybyś napisał do jakich kolumn poszukujesz wzmacniacza i jakie masz oczekiwania co do niego? Istotne jest również pomieszczenie, jego metraż oraz preferencje brzmieniowe...?

 

Pozdrawiam,

Q21.

Cześć. 

Też biorę pod uwagę ten wzmacniacz. Pomieszczenie ma ok 25m2. Głośniki to JBL LX2005. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo neutralny wzmacniacz, równo brzmiący z niezłym zapasem mocy. Ponieważ jest taki równy i bezpieczny, brakuje mu trochę charakteru. Charakter brzmienia będą kształtowały tutaj kolumny oraz drobne korekty za pomocą np. okablowania. W swoim budżecie wzmacniacz ten ma kilku konkurentów o bardziej określonym typie brzmienia np. Audiolab 6000, Cambridge CXA61/81, Atoll IN50/IN80 lub Cyrus One. Wszystko zależy od tego jakie brzmienie lubisz i co chcesz uzyskać. JBL dynamiki nie brakuje więc może warto pomyśleć o łagodniej i cieplej grającym Audiolabie ale jeśli lubisz mocne granie, Cambridge potrafi dać koncertowe doznania z dynamicznymi kolumnami. Na taki metraż mocy wystarczy każdemu wzmacniaczowi z wyżej wymienionych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2020 o 10:17, Q21 napisał:

Cześć,

Zgadza się, opisów na jego temat jest mnóstwo. Ciężko tutaj cokolwiek jeszcze dodać. Myślę, że łatwiej byłoby gdybyś napisał do jakich kolumn poszukujesz wzmacniacza i jakie masz oczekiwania co do niego? Istotne jest również pomieszczenie, jego metraż oraz preferencje brzmieniowe...?

 

Pozdrawiam,

Q21.

Cześć. 

Też biorę pod uwagę ten wzmacniacz. Pomieszczenie ma ok 25m2. Głośniki to JBL LX2005. 

No to mam dylemat między Cambridge a Audiolab 😁 Głównie słucham Hiphopu i elektroniki.

Edytowano przez doman911
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2022 o 12:41, doman911 napisał:

Cześć. 

Też biorę pod uwagę ten wzmacniacz. Pomieszczenie ma ok 25m2. Głośniki to JBL LX2005. 

No to mam dylemat między Cambridge a Audiolab 😁 Głównie słucham Hiphopu i elektroniki.

Cześć

Może dasz się zaprosić do jednego z naszych salonów Tophifi abyś mógł posłuchać Nada C368 z Twoim JBL-ami? :)  Skąd jesteś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Q21 napisał:

Zapraszam na odsłuch w naszym salonie. Jeśli nie masz takiej możliwości to możemy wypożyczyć Ci Cambridge i Audiolaba. Sam ocenisz brzmienie ;) 

Na jakiej zasadzie to wygląda ? Od razu zaznaczam, że nie mam kasy, żeby je oba na raz wziąć do siebie, jeśli jest to w formie kaucji o równowartości obu sprzętów 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, doman911 napisał:

Na jakiej zasadzie to wygląda ? Od razu zaznaczam, że nie mam kasy, żeby je oba na raz wziąć do siebie, jeśli jest to w formie kaucji o równowartości obu sprzętów 😁

Tak to niestety działa, ustalamy cenę zakupową i wypożyczamy sprzęt do odsłuchu. Można oczywiście wypożyczyć najpierw jeden, a później drugi ale wiadomo, że nie zapamiętamy idealnie tego pierwszego :( 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2022 o 06:52, doman911 napisał:

Na jakiej zasadzie to wygląda ? Od razu zaznaczam, że nie mam kasy, żeby je oba na raz wziąć do siebie, jeśli jest to w formie kaucji o równowartości obu sprzętów 😁

 

To poszukaj jakiegoś salonu w pobliżu miejsca zamieszkania i wtedy odsłuchaj takich modeli, bo rzeczywiście będzie to najlepsze z możliwych rozwiązanie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...