Skocz do zawartości

Rotel ra-06 jakie kolumny?


mykes

Recommended Posts

3 godziny temu, Q21 napisał:

Ogólnie połączenie Rotel z Dynaudio jest OK, ale musisz brać pod uwagę wymagania kolumn Excite X36 od wzmacniacza. Moim zdaniem kolumny wymagają znacznie mocniejszego, bardziej wydajnego wzmacniacza, RA-06 nie wysteruje ich prawidłowo.

OK może coś innego mógłbyś polecić tera grająz AE aegis neo 3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mykes napisał:

AE aegis neo 3 

To zdecydowanie bezpieczniejszy wybór niż Dynaudio, które potrzebują potężnego wzmacniacza. Nie wiem do jakiego metrażu szukasz kolumn i jakie są Twoje preferencje brzmieniowe ale dobrze z tym wzmacniaczem zgrywają się Monitor Audio Bronze 6 jeśli cenisz sobie szczgółowe brzmienie lub System Audio Saxo 40 jeśli lubisz przestrzenność i większą muzykalność. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 godzin temu, S4Home napisał:

A dlaczego nie możesz posłuchać? To co to za wybór? Na podstawie budżetu?

Możesz od nas wypożyczyć te Dynaudio i sprawdzić. Monitor Audio też fajnie grają z Rotelem.

 

 

14 godzin temu, Q21 napisał:

To zdecydowanie bezpieczniejszy wybór niż Dynaudio, które potrzebują potężnego wzmacniacza. Nie wiem do jakiego metrażu szukasz kolumn i jakie są Twoje preferencje brzmieniowe ale dobrze z tym wzmacniaczem zgrywają się Monitor Audio Bronze 6 jeśli cenisz sobie szczgółowe brzmienie lub System Audio Saxo 40 jeśli lubisz przestrzenność i większą muzykalność. 

 

Witam salon około 29 m2 słucham rocka, metalu i trochę elektro. A czy dokupienie końcówki mocy zdałoby egzamin? Kolumny są używane w Krakowie a ja mieszkam pod Wawą, więc jest problem z odsłuchem. Pozdrawiam Robert 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...