Skocz do zawartości

Subwofer


Damian1509

Recommended Posts

Jeśli subwoofer do muzyki, to koniecznie spójrz na REL lub SVS najlepiej w wersjach zamkniętych. W przypadku REL najlepszy byłby model T/7I, chociaż ostatecznie T/5I także poradzi sobie. Natomiast analizując ofertę SVS rozwiązaniem bezkompromisowym będzie SVS SB-2000 Pro, ostatecznie SB-1000.

A z podanych przez Ciebie modeli zdecydowanie polecałbym Klipsch R-112SW.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Damian1509 napisał:

Tak tylko ten ELAC 3010 Nie posoada tych dwoch pokręteł z tyłu od odcięcia. 

Przecież on ma nawet więcej możliwości!

Tam ustalasz na aplikacji charakterystykę pod kino / Stereo itp itd. I ma kalibracje. Co w tej cenie jest niespotykane.

Miałem kiedyśS12 EQ. Super sub.

Piotr

REL z linii T z kolei zagra przeciętnie w kinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Przecież on ma nawet więcej możliwości!

Tam ustalasz na aplikacji charakterystykę pod kino / Stereo itp itd. I ma kalibracje. Co w tej cenie jest niespotykane.

Miałem kiedyśS12 EQ. Super sub.

Piotr

REL z linii T z kolei zagra przeciętnie w kinie.

A jeśli chodzi o brzmienie bas jest soczysty i czy te ELAC 3010 poradzi sobie z 35 m  mam mozliwosc kupienia tego sub. za 1800zl w promocji za granica.

Lub w tej cenie klipsh 112 lub dozucic do svs 1000 sam juz niewiem zwaryjowalem!

Edytowano przez Damian1509
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Damian1509 napisał:

No tak najlepiej ,ale czy lepsza opcja od Rel t5i mocniejszy itp.Dziękować.

Nie miałem okazji go słuchać, także nie porównam ich ze soba. Od reszty kolegów masz parę opcji do rozważenia a wybór w ciemno jest trudny i radzilbym Ci przed zakupem jednak przetestować w domu bo wymagania masz, a tu dużą robotę robi spore pomieszczenia oraz jego akustyka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Damian1509 napisał:

A jeśli chodzi o brzmienie bas jest soczysty i czy te ELAC 3010 poradzi sobie z 35 m  mam mozliwosc kupienia tego sub. za 1800zl w promocji za granica.

Lub w tej cenie klipsh 112 lub dozucic do svs 1000 sam juz niewiem zwaryjowalem!

A ten sub 3010 jak z brzmieniem jest tak samo soczysty jak svs1000 czy nie daje rady i svs zjada go na starcie?

Edytowano przez Damian1509
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Edward Gałka napisał:

Hmm może 2x magnata 302a, a tak poza tym na tylu metrach bez problemu 115sw i svs 2000. 

Ciekaw jestem jakby sobie magnaty 2x poradziły?

Jak ja mam tylko jedno wejście na sub. Denon 1912. A z tego co patrze to za te cenę co klipsh 112sw mogę mieć klipsh SPL120, Co myślicieli,?

Edytowano przez Damian1509
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym już przynajmniej raz napisano, ale widzę, że należy powtórzyć. Nikt Ci nie powie (a w zasadzie nie powinien) bierz "X" on na pewno pozamiata. Należy pamiętać, że sub jest najkapryśniejszą kolumną, jeżeli chodzi o jej ustawienie i zachowania względem akustyki pomieszczenia. U jednego taki 112 może nawet przesuwać kanapę, a u Ciebie może być w ogóle niezauważalny. Weź, wypożycz i zobacz. Tu też warto przypomnieć Ci kolego, że masz 35m2, a to już nie jest małe pomieszczenie. Dla przykładu u mnie w mniejszym metrażu stoją 2x 115SW. Ale ja je kupowałem typowo do kina, nie do muzyki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...