Skocz do zawartości

Spotify na Marantz sr6008


Falva

Recommended Posts

Witam, zmieniam zestaw głośnikowy i postanowiłem zresetować ustawienia do fabrycznych. Po wstępnych ustawieniach wszystko działa, jedynie pod przyciskiem network na pilocie nie ma do wyboru Spotify. Wszystkie inne jak last.fm, flickr itd. są. Nie potrafię się dogrzebać do menu gdzie to ustawić. Pamiętam że przy pierwszej konfiguracji po zakupie ampli wpisywałem login i hasło w dedykowanym oknie. Internet jest po kablu. Kiedy odpalę Spotify na telefonie bez problemu łączy się z ampli. Może mnie ktoś naprowadzi jak i gdzie to ustawić.

Edytowano przez Falva
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAA

Dobre!

10 godzin temu, tomek4446 napisał:

ależ skąd ? Ale powoli już bym składał na Malinę :) 

11 godzin temu, tomek4446 napisał:

@Falva mam złe wieści , chyba Panowie z Marantza i Spotify się nie dogadali / patrz Marantz nie zapłacił/ i właśnie wyłączyli Ci Spotify.

Spróbuj zrobić jeszcze aktualizację.

https://marantz-uk.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/6022/~/spotify-does-not-work

Tak o tym było dość głośno swego czasu. Wiele urządzeń straciło tą funkcjonalność. Nie tylko Marantz czy też koncern D&M

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tomek4446 napisał:

@seba3002 ależ skąd ? Ale powoli już bym składał na Malinę :) 

Nie lubię takich zabawek 😐. Jestem antytechniczny. I rozumiem ludzi, którzy szukają wygody w jednym klocku. Zdaję sobie sprawę, że budowanie i zabawa z malina może być dla wielu osób tematem nie do przebrnięcia. Ale rozumiem też tych, którzy wolą takie rozwiązania.

PS. Na szczęście Tidal po zresetowaniu hasła ożył 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...