Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Tannoy Mercury M1


przemek33

Recommended Posts

Cześć,

Przymierzam się do zakupu pierwszego zestawu stereo i w kwestii kolumn mój wybór padł na Tannoy'ie M1. Wiem, że temat ten został już wiele razy poruszany, niemniej chciałbym wspomnieć o moich subiektywnych aspektach, tak aby pierwszy zestaw nie okazał się rozczarowaniem. Prześledziłem wiele wątków, przebija się tam wiele różnych propozycji wzmacniaczy, z których wybrałem kilka typów. Za nim do nich przejdę kilka podstawowych informacji : pokój do odsłuchu ok. 7m2 (mimo to rozważam mocniejsze wzmacniacze, niedługo przeprowadzka, chciałbym żeby kolumny dały radę zagrać przyzwoicie w 10-12m2). Budżet: 500-600 zł. Słucham wielu gatunków muzyki i takiego też, w miarę uniwersalnego wzmacniacza szukam. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że za te pieniądze szału nie będzie, ale to mój pierwszy zestaw i, mam nadzieję, początek przygody z HiFi. Wzmacniacze, które wytypowałem:

Harman Kardon HK6300

Cambridge Audio A5 (bądź A1 v3)

Yamaha AX-500

Denon PMA860 (bądź PMA560)

W przyszłości planuje dokupić odtwarzacz CD i gramofon. Z chęcią wysłucham waszych przemyśleń, jestem otwarty na inne propozycje.

Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...