Skocz do zawartości

Poszukiwania kolumn do Roksana.


Yuby1982

Recommended Posts

Hej wszystkim.Panowie potrzebuję podpowiedzi w doborze kolumn.Wzmacniacz jaki mam to Roksan K2 narazie gra z małymi monitorami ale budżet już urósł do 5000zl no i czas sobie pozwolić na głębsze granie.Wzmacniacz wydaje mi się że narazie bym nie zmieniał tylko dokupie kolumny najlepiej podłogowe bo pomieszczenie ma jakieś35m2.Słucham przeważnie elektroniki A i coś spokojnego też się zdarza ale przeważnie muzyka dance rock,pop tak że nie mogą zamulać basem ale i nie lubię kującej góry. Bas powinien być uderzony kiedy trzeba.Można by powiedzieć że pasuje mi dźwięk lekko ocieplony.Tak jak napisałem do 5k co byście typowali do k2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Zdecydowanie patrzymy na kolumny podłogowe, ponieważ mamy spore pomieszczenie do nagłośnienia. Świetnym rozwiązaniem do Roksana byłyby Pylon Audio Diamond 28, które po rabacie wychodzą na pradę korzystnie i warto posłuchać takiego połączenia. Bas jest mocny ale niezalewający, góra jest łagodna ale nie pozbawiona szczegółów, średnica bliska i naturalna. Alternatywą dla tych kolumn mogą być Heco Aurora 1000, które w takim pomieszczeniu rozwiną swoje skrzydła, brzmienie także po muzykalniejszej stronie. W tej kwocie mamy także świetne duńskie System Audio Saxo 60, które zagrają bardzo przestrzennym dźwiękiem z dynamicznym dołem i bardzo rozdzielczą górą. Bardzo dobre połączenie do Roksana. 


Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny oraz umówienia odsłuchu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.dzięki za podpowiedzi. To nie pozostaje nic innego jak po kolei to wszystko odsłuchać.Oczywiście mam nadzieję że wybrane przeze mnie kolumny będą dobrze współpracować z roksanem k3 bo jeszcze z rok i trzeba będzie przeskoczyć na nowszy model.Pytanie tylko czy te wzmaki k2 który obecnie posiadam i k3 bardzo się różnią brzmieniem i czy to poziom wyżej?zobaczymy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...