Skocz do zawartości

Kolumny do nad 350 i Yamaha NP-S303


Marek231984

Recommended Posts

Witajcie, 

Szukam kolumn do tego zestawu, kolumny z mocnym basem i szeroką sceną. Obydwa urządzenia są po modyfikacji muda44, ale zaznaczam, że takie kupiłem je już używane czyli po modyfikacji. 

Obecnie są podpięte pod heco music style 900, ale sam nad już po modyfikacji gra ciepło. Więc raczej to nie te kolumny, raczej coś w stylu focali. Czekam jeszcze na kabel od q21.pl(już zamówiłem) Chord Clearway (RCA), bo na razie jest zwykły. Ale nawet na takim kablu po zmianie z Yamahy r-n 602 jest różnica ogromna. Heco jakby dostały drugie życie. 

Miałem już upatrzone cantony ergo 70, ale ktoś kupił je przede mną. 

Budżet max 3000 zł. 

IMG_20200627_214512.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli miałby to być używane to poluj na Klipsch RF 62, które bardzo dobrze zgrywają się z NADem. Z nowych na myśl w tej kategorii cenowej przychodzi mi Polk Audio S55e lub Monitor Audio Bronze 6 ale tutaj aż tak mocnego basu nie będzie ale za to jego jakość będzie na prawdę bardzo dobra. Warto mimo wszystko posłuchać i ocenić samemu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, podłączyłem mój zestaw do kolumn u szwagra, a mianowicie klipsch RP 280F, tutaj bas był już potężny, kontrolowany, góra nie nachalna. Szwagier również ma Yamahe rn-602, różnica podłączeniu mojego zestawu kolosalna. Byliśmy naprawdę zaskoczeni różnicą Nada +Yamaha np-s 303 vs Yamaha rn-602. 

Przyjrzę się Waszym propozycjom, a co powiecie jeszcze na kef serii Q700 lub Q900, lub coś z serii B&W?? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...