Skocz do zawartości

Zestaw stereo używka do 2000-3000zł


Adam Dudek

Recommended Posts

Witam. Jestem nowy i zielony w tym temacie. Szukam jakiegoś zestawu.... No właśnie jakiegoś bo już tyle tematów przeleciałem, że jest problem w wyborze. Fotka przedstawia salon około 20m2. Myślałem o stereo czyli klipsch f2, f3 + nie wiem jaki wzmacniacz? albo kino domowe 5,1 z taga harmony tav-606 v.3 + sub 120w.( teściu ma i sobie chwali) wiec stąd ta sugestia.
zestaw do tv 33%/film 33%/muzyka 34% 

muzyka: dance, techno, hause, pop, ogólnie klimaty jak w radio eska lecą. 

Bez tytułu.jpg

Edytowano przez Adam Dudek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Tutaj Ty musisz być pewny czego chcesz. Czy wystarczy Ci dźwięk stereo nieco wyższej jakości czy może lepiej pójść w kino domowe. Zważywszy na Twój udział procentowy lepszym rozwiązaniem byłoby kino domowe ale w takim budżecie będzie ciężko o coś lepszego i na placu boju na pewno będą Taga Harmony 606 czy Polk Audio T531. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tutaj jest problem czego tak naprawdę chcę bo nie mam nikogo że znajomych którzy mają albo stereo albo kino i nie mam żadnego punktu zaczepienia. Jak już pisałem teściu ma tego taga ale w malutkim pokoju 4x2 w bloku i nie wiem na co stać ten sprzęt. Jest opcja że pożyczę od niego ten zestaw i sprawdzę u siebie ale czekam aż mi da znac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem fanem amplitunerów Sony :/

Po prostu jakoś nie przypadliśmy sobie to ucha.

Uzywane kolumny powinieneś dostać solo za 700 zł. Do 1000 także Quadrale 6500.

Uzywany sub Magnat Sub 302A w granicach 400-500 zł. Moga tez być poprzednie wersje 301 i 300

Używany amplituner, no to kwestia jest jakie chcesz mieć funkcję? Sieć czy po prostu dobry dźwiękowo. Bo tu kwestia jak daleko wstecz możemy się cofnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...