Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz lub amplituner stereo do kolumn Monitor Audio Silver 2


Przemo1966

Recommended Posts

Jestem posiadaczem dwóch kolumn podstawkowych Monitor Audio Silver 2 które obecnie chce pozostawić , ale w przyszłości możliwe że wymienię je na Monitor Audio Gold 100 5G. Kolumny obecnie współpracują z amplitunerem Yamaha RX-V677. Chciałbym wymienić amplituner na wzmacniacz o wyższej klasie lub amplituner stereo + odtwarzacz CD ( w przedziale cenowym (5000-10000 zł za oba urządzenia) , Posiadam pomieszczenie 20 metrów kwadratowych . Lubię muzykę różną - rock , pop , soul. Proszę o pomoc w doborze sprzętu który fajnie zagra z obecnymi kolumnami i tymi w przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wybranym przedziale cenowym wybór jest ogromny, duża ilość wzmacniaczy oraz amplitunerów z których każdy oferuje inny charakter brzmienia. Z naszych doświadczeń głośniki Monitor Audio dobrze zgrywają się z urządzeniami Marantz. Na uwagę zasługuje model wzmacniacza PM8006 oraz streamer z odtwarzaczem CD ND8006. Jestem przekonany że bez odsłuchów trudno będzie optymalnie dopracować system, dlatego serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, gdzie na miejscu posiadamy bardzo duży wybór wzmacniaczy i amplitunerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz o Monitor Audio Goild i te faktycznie będą wybrane to ja stawiam na :

- wspomniany PM8006 + ND 8006

- Cyrus 6 DAC + CD t

- albo Arcam SA 20 + CDS50. może nawet SA 30 jeśli byśmy się sprężyli.

Mamy Goldy monitory na stanie gdybyś chciał posłuchać wzmacniaczy do nich to zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...