Skocz do zawartości

Malina 2020 - przesiadka z audirvany i maczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok. Przyjmuje do wiadomości. Choć pewnie wielu będzie oburzonych, że sprofanowałeś zasadność stosowania zasilacza liniowego :0

Też osobiście wyznaję filozofię niczym z reklam proszku do prania - skoro nie widać różnicy to po co przepłacać.

Upraszczając: pi3 z zasilaczem liniowym gra tak jak pi4 z chińską ładowarką? Mam nadzieję, że tak jest w rzeczywistości, sporo kasy by zostało. Te umowne 3% jakości jestem w stanie poświęcić i żyć z ładowarką i cięższym portfelem.

Czekam na malinę pi 4 od kolegi i pobawię się. Teraz od innego kolegi mam pi 2 i póki co rozczarowanie. To znaczy d... nie urywa, gra bo gra, nie powiem że gorzej , ale te wszystkie ochy i achy póki co u mnie się nie sprawdziły. Biorę pod uwagę również, że może mój usb DAC (w Magnat MR 780) nie jest wybitny.

No i kabelek usb też bez audiofilskiego logo, po prostu odpięty od drukarki.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trudno kupić kable przewidziane do cyfrowego audio zakończone BNC. Zdarzają się i takie . Można kupić nawet kable z różnymi końcówkami na obu końcach. Kable RCA stały się znacznie bardziej popularne. Nakładanie przejściówki z BNC na RCA trochę mija się z celem. Jednak często staje się koniecznością gdy ktoś ma sprzęt z takim złączem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiem że dla przykładu

https://allegro.pl/oferta/sommer-kabel-video-75ohm-hd-sdi-bnc-na-rca-20m-8730260593?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aquery&bi_c=ZWRmZDBjMTMtYzcyYS00OTM0LWJiM2MtMDBiODE5ODAyZjI1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=b5f49668-a678-4cae-83f6-46553b926454

 

Takie coś zadziała? Link pierwszy z brzegu, kabelek ma 20m (ten z linku) więc oczywiście tylko poglądowy.

 

I tym kabelkiem da radę wyjść z bnc karty DigiOne do wejścia coaxial w dacu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Allo digione 1.2 zamówione. Wreszcie pojawiło się

Mam natomiast prośbę o podpowiedź. Co wpisać aby tego typu taśmy :

https://allegro.pl/kategoria/raspberry-pi-akcesoria-254504?string=Taśma GPIO&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-ele-1-2-0903

miały jeszcze jedno złącze dodatkowe aby można było korzystać w prosty sposób z sygnałów na GPIO

Czy da sie cos takiego zamówić gdzieś i żeby miało np 10-12cm długości ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

ja zlozyłem zestaw Pi4+digi+ pro+Smsl M8a i jestem bardzo zadowolony. Uzywam tylko spotify, działa bez problemu (tzn czasami musze odpalic ponownie Pi bo nie widzi go w apce  spotify). Zasilam wszystko Toamankami.

Wczesniej mialem Yamahe WXAD10. Róznica jest wyraznie odczuwalna.

 

ktoś wczsniej pytal zy się grzeje. Grzeje się, ale nie jakos strasznie. Ja na wszelki wypadke mam otwarta obudowe i radiatorek. 

 

Sama instalacja itd przebiegly bezproblemowo. Kwestia uruchomienia spotify jest wyjasniona jak krowie na rowie takze polecam.

Jedyny minus to ilosc kabli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...