Skocz do zawartości

Słuchawki do słuchania muzyki, najlepiej z opcją mikrofonu


Recommended Posts

Cena: do 300zł/500zł

Myślałem nad ISK HD9999. Posiadam Hyperx Cloud I (jak duża jest między nimi różnica?)

Mam też kartę dźwiękową (ale w grach 3d po podłączeniu słuchawek, bzyczy coś- nie wiem jak naprawić- ponoć jest to od uziemienia) - Sound Blaster Z

A tak to ze względu na wadę używam integry z komputera. Mogę dokupić coś do słuchawek

Nie wiem jakie wybrać, jest multum, myślałem nad Iskami.

Lubię niskie brzmienie, fajny bas, dobrą scenę, takie granie żywe. Gram też w gry komputerowe (FPS). Byłoby super, gdyby można było podczepić mikrofon.

Słuchawki oczywiście przewodowe, bo są lepsze 

Zamknięte z dobrym wygłuszeniem, wokółuszne, wygodne.

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze coś jest nie tak z kartą dźwiękową którą masz. Nie powinna bzyczeć :) . Powinieneś spróbować innej. Bardzo możliwe że ta którą masz jest uszkodzona. Jeśli jest jakaś opcja jej uziemienia to trzeba to zrobić. Próbowałeś przynajmniej umieścić ją w innym slocie ( jeśli jest to możliwe )? Może jest to wina wadliwej płyty głównej lub zasilacza. Od tego zacznij. ISK HD9999 i Hyperx Cloud  to raczej dość podobne słuchawki. O ich różnicach sam musiał byś się przekonać. Każdy takie różnice może odbierać inaczej. Do 500 zł myślę że warto brać pod uwagę jako lepsze słuchawki np. SoundMagic HP151.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MobyDick napisał:

Po pierwsze coś jest nie tak z kartą dźwiękową którą masz. Nie powinna bzyczeć :) . Powinieneś spróbować innej. Bardzo możliwe że ta którą masz jest uszkodzona. Jeśli jest jakaś opcja jej uziemienia to trzeba to zrobić. Próbowałeś przynajmniej umieścić ją w innym slocie ( jeśli jest to możliwe )? Może jest to wina wadliwej płyty głównej lub zasilacza. Od tego zacznij. ISK HD9999 i Hyperx Cloud  to raczej dość podobne słuchawki. O ich różnicach sam musiał byś się przekonać. Każdy takie różnice może odbierać inaczej. Do 500 zł myślę że warto brać pod uwagę jako lepsze słuchawki np. SoundMagic HP151.

Płyta nie jest uszkodzona. Zasilacz mam potężny w tym kompie i na pewno sprawny. Planuję kupić coś, żeby uziemić tą kartę, ale bez uziemienia tylko z pomocą sprzętu, który dokupię :D A jakie inne słuchawki są warte jeszcze swojej ceny do tej kwoty? Z tymi preferencjami j.w. Ważne, żeby były wokół całego ucha, czyli no dość duże te pady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MobyDick napisał:

Po pierwsze coś jest nie tak z kartą dźwiękową którą masz. Nie powinna bzyczeć :) . Powinieneś spróbować innej. Bardzo możliwe że ta którą masz jest uszkodzona. Jeśli jest jakaś opcja jej uziemienia to trzeba to zrobić. Próbowałeś przynajmniej umieścić ją w innym slocie ( jeśli jest to możliwe )? Może jest to wina wadliwej płyty głównej lub zasilacza. Od tego zacznij. ISK HD9999 i Hyperx Cloud  to raczej dość podobne słuchawki. O ich różnicach sam musiał byś się przekonać. Każdy takie różnice może odbierać inaczej. Do 500 zł myślę że warto brać pod uwagę jako lepsze słuchawki np. SoundMagic HP151.

https://www.audiofanatyk.pl/sklep/produkt/adapter-filtrujacy-ifi-audio-earbuddy-jack-35-mm/

Czy to pomoże karcie dźwiękowej bez uziemienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MobyDick napisał:

Myślę że nie. Obniży poziom głośności. To coś stosuje się gdy masz słuchawki o bardzo dużej skuteczności i problemy z szumami niezależnymi od poziomu głośności, które wyciągają te szumy. Podobny efekt daje użycie potencjometru na kablu i przyciszenie nim słuchawek.

A czy jest jakieś urządzenie, które pomoże zamiast uziemienia? Bzyczenie jest dość frustrujące... 

Jakie wybrałbyś słuchawki z tych 3, które wymieniłeś? 

Bardzo dziękuję za pomoc :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MobyDick napisał:

Najlepszy dźwięk z nich maja HP151. Są ponoć dość delikatne. Są za to bardzo wygodne. Mają dużo miejsca wewnątrz muszli. Każde z nich są słuchawkami typowo stacjonarnymi i nie należą do ciasnych.

A czy jakieś urządzenie jesteś w stanie polecić ?j.w.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nic na temat uziemiania tej karty dźwiękowej którą masz. Pierwsze słyszę aby coś takiego trzeba było robić z kartami dźwiękowymi. Wydaje mi się że coś musisz mieć uszkodzone. Takie denerwujące bzyczenie w słuchawkach jest niedopuszczalne. Spróbuj użyć innej karty dźwiękowej. Jeśli problem będzie się powtarzał, znaczy to że problem jest w czymś innym. Niektóre karty wymagają dodatkowego zasilania. Najpierw rozwiąż ten problem. Pisałem już to. Nie licz na to że jakieś magiczne urządzenie to naprawi. Nic mi nie wiadomo na temat urządzeń uziemiających. Próbowałeś umieścić tą kartę dźwiękową przynajmniej w innym slocie ?

Fakt że zasilacz jest potężny nie ma nic wspólnego z tym że nie może dawać napięcia z przydźwiękami. Podobnie to ze płyta główna ogólnie działa prawidłowo nie znaczy że nie ma uszkodzonego zasilania w sekcji odpowiedzialnej za karty rozszerzeń. Wymiana słuchawek na droższe lub po prostu inne nie rozwiązuje problemu z bzyczeniem karty dźwiękowej. Czasem może pomóc po prostu  zmiana ustawienia impedancji słuchawek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...