Skocz do zawartości

Które z tych wybrać? Jakie różnice?


Recommended Posts

Słuchawki  :

Audio-Technica ATH-AVC500 
ISK HD9999
SoundMagic HP151
Takstar pro82

Kingston Hyperx Cloud
AKG K240

Warto dokładać do ATH-MSR7 ?

Mam problem od pewnego czasu, bo nie wiem które kupić.

CENA: Jeśli coś jest naprawdę warte to mogę dołożyć (na te 2 pary co wymieniłem np.), myślałem raczej na same słuchawki do 300zł.

Wokółuszne, basowe, dobra scena, do muzyki, mam obecnie Kingstony i są one wygodne

Wymieniłbym dużo więcej podobnych słuchawek. Nie wiem jednak czym one się od siebie różnią, nie chcę kupować w ciemno. Po tym poście któreś wybiorę i bardzo proszę o pomoc chociaż kilku osób, byłbym wdzięczny bardzo 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Janusz Duryn napisał:

W pierwszej kolejności, z czego to ma grać?

Albo zwykła karta dźwiękowa z kompa, albo Sound Blaster Z. Ale robię uziemienie, bo ponoć od tego bzyczy ten SB Z. Piszę drugiego posta, bo przedtem nie dostałem odpowiedzi konkretnej tylko propozycje + sam znalazłem kilka. Teraz nie wiem, na które się zdecydować, żeby nie żałować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Janusz Duryn napisał:

Najlepiej byłoby udać się do sklepu i przesłuchać wstępnie kilku modeli w tym pułapie cenowym. Dla siebie wybrał bym HP151, ale nikt tu nie jest wstanie trafić w twój gust muzyczny. 

A które z nich warto najbardziej? Raczej kieruje się współczynnikiem cena/jakość, a wszystkie te są wykonane dobrze i mają fajne recenzje

12 godzin temu, Janusz Duryn napisał:

Najlepiej byłoby udać się do sklepu i przesłuchać wstępnie kilku modeli w tym pułapie cenowym. Dla siebie wybrał bym HP151, ale nikt tu nie jest wstanie trafić w twój gust muzyczny. 

Mógłbym się udać do sklepu, ale mieszkam w takim miejscu, że nie mam jak podjechać i posłuchać tych słuchawek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Janusz Duryn napisał:

Już pisałem Ci, dla siebie wybrałbym HP151. Tylko ty szukasz typowo basowych i tu mogą lepiej się sprawdzić AUDIO-TECHNICA ATH-M50X.

A dobrze zagrają na tym SB Z lub zwykłej karcie dźwiękowej z nowszej płyty głównej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odwrotnie. AKG K240 to dobre słuchawki lecz o bardzo niskiej skuteczności i nie są za bardzo basowe. O nich zapomnij gdyby miały grać podłączone do zintegrowanego z płytą układu bez wzmacniacza słuchawkowego. ISK HD9999 są bardziej basowe od SoundMagic HP151, lecz te drugie mają znacznie lepszy bas. Jest go nadal sporo i schodzi bardzo nisko. Te i Takstar pro82 powinny dać radę z integrą. Takstar pro82 to 3 rodzaje brzmienia. Mogą grac monitorowo z niewyeksponowanym basem, lekko podbitym lub mocno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...