Skocz do zawartości

Wzmacniacz stereo


Cornelia

Recommended Posts

Witam Wszystkich. 

Bardzo proszę Was o pomoc w wyborze wzmacniacza. Mam już dosyć słuchania muzyki na kinie domowym. Szukam w miarę dobrego i taniego wzmacniacza w starym stylu. Lubię dźwięk ciepły,  ładne wysokie tony,  bas taki miękki,  nie jak z pudełka. Nie jestem wymagająca,  lubię po prostu ładny czysty dźwięk. Muzyka,  elektroniczna,  trance. Bardzo podobają mi się te wzmacniacze.        JVC A-S5                                                  JVC A-X1                                                  Pioneer SA 510                                        Pioneer SA 608.                                       Pioneer SA 5300                                     Pioneer SA 6500.                                     Widziałam jeszcze kilka ładnych Akai. Szukam,  czytam ale za dużo wiadomości nie ma,  a jak są to mam wrażenie że ktoś sztucznie reklamuje sprzęt   Proszę doradźcie który ładnie zagra i sprawi najmniej problemów.     Dziękuję bardzo. Pozdrawiam. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , budżet około 400 zł. Pokój 20 m/kw. Kolumny mam jakieś M-audio , które chce sprzedać i kupić kolumny podstawkowe.

Jeśli chodzi o wzmacniacz to zdaje sobie sprawę że w tej kwocie szaleństwa nie ma, po prostu podobają mi się takie "starocie". 

Muzykę odtwarzam na Cd Pioneer Pd 7700.

Czytałam że pierwsze kupuje się kolumny , później wzmacniacz, ale kupując kolumny teraz myślę że dźwięku  sobie nie poprawię.

Edytowano przez Cornelia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, S4Home napisał:

Dobra to masz jedne z tych dwóch modeli które są w miare ok.

PMA 720 polecam tylko do kolumn twardych dośc jaskrawych. Jak Klipsch. Tutaj nie.

PMA 860 to inny wzmak zupełnie. I ten się absolutnie nada.

Dziękuję bardzo za odpowiedź.. 

Właśnie się rozglądam za PMA 860 w przyzwoitym stawie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, S4Home napisał:

I tak będziesz go musiał oddać pewnie na serwis albo chociaż sprawdzenie.

 

Może tak,  może nie. 

Wiem,  sprzęt swój wiek ma,  ale równie dobrze może być w lepszym stanie niż roczny katowany wzmacniacz. 

Możecie temat już zamknąć,  bo i tak pomocy,  porady,  żadnej nie otrzymałam. 

Pozdrawiam. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...