Skocz do zawartości

Kolumny i amplituner do muzyki i kina


Michał Flis

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

2 godziny temu, S4Home napisał:

Nadal mówimy o ożywieniu Hyperiona?

To nad 356 zwłaszcza używany tylko jako końcówka mocy to fajna sprawa. Ewentualnie żywiej grający Cyrus ONE.

Tak mówimy o wzmocnieniu hyperionow :)

Ale jeżeli jak głównym źródłem będzie onkyo 696 to ma sens? Korzystam ze spotyfi i możliwości podpięcie pendriva z muzyką do amplitunera. Ktos wcześniej napisał że w tym momencie takie rozwiązanie nie ma sensu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem przez jakiś czas amplitunera AV jako źródła dla wzmacniacza. I akurat w moim przypadku odczułem różnicę. Oczywiście jeszcze większa różnica była po dokupieniu streamera ale już samo połączenie Amp AV plus wzmak dla mnie wniosło poprawę. Wypożycz Cyrusa (którego ja mam i gorąco polecam) i sam sprawdź czy odczujesz różnicę. Jeśli nie to może na początek wystarczy Ci sam amplituner. A z biegiem czasu możesz dokupić integre i zewnętrzny, dobry streamer. Bądź też jak mówiłem - malinę, która kosztuje grosze. Pozdrawiam i życzę dobrych wyborów. 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michał Flis napisał:

To co będzie lepszym wyjściem pod pre out pod wzmacniacz stereo, onkyo 696 czy yamaha 685? Czas na podjęcie decyzji :) mogę odsłuchać oby dwa wzmacniacze Ale żeby nie bawić się w kupowanie i odsyłanie wolę zacząć od lepszej opcji i jak mi się spodoba to przy niej zostać:)

 

A wzmacniacz już wybrałeś? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...