Skocz do zawartości

Quad S4 ktoś ma i zna jakieś info?


Dawidoff

Recommended Posts

Witam powoli przygotowuje się do wymiany glosnikow wczoraj przeglądam ofert nowych i używanych i wpadłem na dość ciekawa ofertę. Do kupienia są używane glosniki Quad S4 za połowę swojej wartości z sklepu z roczna gwarancja normalnie kosztują około £1200 (5950zl) a wystawione są za 675 (3.350zl) . Szukałem na internecie jakiś recenzji opinii czy porówna tych glosnikow ale dosłownie nie ma nic.
I czy miał ktoś z tymi kolumnami jakąś styczność odsłuch jak by one zagrały z onkyo tx-rz730? Nadają się do kina domowego? Jak wypadają na tle innych kolumn których zamierzam sprawdzić i odsłuchać? 
Że zgledu że one sa wystawione w sklepie który jest bardzo daleko odemnie nie mam możliwości ich odsłuchu a pobliski sklep hifi nie ma ich w ofercie. Za miesiąc jadę do Polski i może tam uda mi się je znalesc i porównać co do reszty. 

A oto lista kolumn które brałem pod uwagę. 
Klipsch rp 6000 £790 (3.900zl)
Wharfedale evo 4.3 £900(4.450zl) 
Magnat quantum 757 £930 (4.600zl)

Oczywiście po wybraniu konkretnych kolumn chwile pozniej zamierzam dokupić resztę glosnikow żeby grały w 5.1 a jeszcze później w planach mam dokupienie wzmacniacz zintegrowanego który będzie robić za końcówkę mocy 
Wielkość pokoju to 20m. 70% filmy 30 muzyka klubowa i rap to słucham najczęściej ale czasami zdarza się coś innego. Z góry dziękuję za pomoc i każda opinie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Quada nie znam. W polsce też ich za wiele nie było. więc tu nie pomogę.

Co do pozostałych to Magnat 757 to znakomita konstrukcja. Mieliśmy ją dość długo w ofercie i robiła wrażenie na wielu odsłuchach.

Wafle 4.3 tez są ok. Do Twojego 20 pomieszczenia będa w porządku.

Zalezy tez jaką będziesz miał elektronikę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...