Skocz do zawartości

Słuchawki BT do 500/600 PLN


Recommended Posts

Witam.

Szukam porady co do zakupu słuchawek BT za max 500/600 PLN. Chciałbym raczej jakieś takie, które mnie odizolują od reszty świata np na siłowni, chciałbym posłuchać swojej muzyki, a nie stękania i ciągle tej samej muzyki. Myślałem ogólnie nad Philips TAPH805 i Sennheiser HD 4.50 BTNC ewentualnie HD 4.50 BT jak trafie w jakiejś bardziej atrakcyjnej cenie.

Nie jestem jakimś audiofilem, chciałbym po prostu móc słuchać swojej muzyki w miejscach gdzie hałas jest dosyć duży. Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MobyDick napisał:

Na siłowni słuchawki wokółuszne i do tego zamknięte to nienajlepszy pomysł, chyba że idziesz tam tylko sobie posiedzieć. Bardzo się w nich spocisz. Przy uprawianiu sportu zwykle używa się słuchawki dokanałowe lub douszne. Jakość dźwięku jest tu zwykle mniej istotna.

hmm no jakiś czas temu kupiłem słuchawki dokanałowe BT za jakieś 200 zł ale na prawdę nie dają rady. Słychać zarówno głos, a tym bardziej hałas i muzykę.

Generalnie nie myślałem o dokanałowych, bo po moich doświadczeniach  wydawało mi się, że nie będą mnie izolowały na tyle na ile bym chciał. Możesz mi polecić jakieś słuchawki dokanałowe z półki cenowej do max 500 pln?

Edytowano przez skillzor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej dokanałówki lepiej izolują od hałasów. Myślę że nie warto kupować na siłownię bardzo dobrych słuchawek jako takich. Lepiej skupić się na tym aby dobrze sprawdzały się w warunkach uprawiania sportu. Takie słuchawki często celowo projektuje się tak że mają zapewnić pewne przenikanie dźwięków. Myślę ze w tygodniu lepiej doradzi w tej kwestii ktoś z branży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEE Audio X8 - mają sporo gumek dokanałowych do wyboru w zestawie więc dobierzesz coś dla siebie, wygodne dysze, które sprawiają, że jeszcze lepiej siedzą w uchu i klips na końcu "łączenia", więc można je ścieśnić i nie będą latać za szyją. Ja w nich trochę ćwiczyłam i spisywały się naprawdę fajnie.

Jeśli chodzi o nauszne, to ciężko mi coś polecić. Widzę że sporo osób w nich ćwiczy, ale dla mnie osobiście ani to wygodne, ani komfortowe, więc nic z własnego doświadczenia nie podpowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rms.pl napisał:

MEE Audio X8 - mają sporo gumek dokanałowych do wyboru w zestawie więc dobierzesz coś dla siebie, wygodne dysze, które sprawiają, że jeszcze lepiej siedzą w uchu i klips na końcu "łączenia", więc można je ścieśnić i nie będą latać za szyją. Ja w nich trochę ćwiczyłam i spisywały się naprawdę fajnie.

Jeśli chodzi o nauszne, to ciężko mi coś polecić. Widzę że sporo osób w nich ćwiczy, ale dla mnie osobiście ani to wygodne, ani komfortowe, więc nic z własnego doświadczenia nie podpowiem.

A jak wygląda izolacja? Dają rade?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...