Skocz do zawartości

Problem z Bluos NAD C368


Frost40

Recommended Posts

9 godzin temu, Inferno napisał:

Super 👍 ważne że się udało!

@Marek Muszyński widzisz 🙂 problem portu, śmiało możesz NAD’a kupować

Mógłbym kupić, ale zawsze jest jakieś "ale".

- montując te dwa moduły, spowodujemy obniżenie jakość dźwięku, ponieważ wzmak NAD staje się amplitunerem. Duża część bardzo zorientowanych Szanownych Forumowiczów twierdzi, że nigdy amplituner nie da takiej jakości jak "goły" wzmacniacz :)

- cena dwóch modułów około 3300 zł. Dla mnie to cena niemoralna. Może lepiej w tej cenie nabyć Yamahę N-803 lub Onkyo TX-8390 i podłączyć do tego NADa.  Yamaha lub Onkyo "dają"  FM, DAB, bluetooth, odtwarzanie z USB, streamer i wsio inne, a NAD jako "goły" wzmacniacz napędza głośniki. Jedną z zalet takiego rozwiązania jest, że gdy NAD wyzionie ducha, to mamy jeszcze zapasowy wzmacniacz w postaci Yamahy lub Onkyo :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Marek Muszyński napisał:

Jakie odtwarza formaty audio przez usb, jaka jest maksymalna pojemność pendriva lub dysku usb ? Sterowanie odtwarzaniem z usb, przez aplikację, czy także z NADa ?

Ja odtwarzam Flac i MP3 inych nie próbowałem.

Korzystam z pendrive 64GB, nie mam potrzeby podpinania dysku.

Sterowanie, co jest dla mnie problematyczne, tylko poprzez aplikację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Frost40 napisał:

Sterowanie, co jest dla mnie problematyczne, tylko poprzez aplikację.

Tak też myślałem. Jeszcze nie mam tego modułu, ponieważ mogę go otrzymać prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

Aktualnie używam zastępczo jako odtwarzacza USB i streamera  Radia Auna Connect 150 BK 2.1 USB DAB+, ma duży kolorowy wyświetlacz, wybór stacji internetowych a także odtwarzanie z USB jest łatwe i przyjemne. Zastanawiam się czy dedykowany moduł zdecydowanie polepszy doznania akustyczne ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...