Skocz do zawartości

Słuchawki Pod Dragon Fly Black


Recommended Posts

Witam zakupiłem sobie Dac Dragon Fly Black,

zastanawiam sie teraz nad zakupem dobrych słuchawek do słuchania muzy.. wydatek do 1000 zł kompletnie nie wiem czym sie kierować , zależy mi na jak najlepszym brzmieniu słucham praktycznie wszystkich gatunków , najbardziej ulubiony to rap, słyszałem że dobre są audioqest Night Owl, ale cenka dosyć wysoka,  prosze o pomoc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Night Owl mogą grać zbyt ciemno do Dragon Fly Black. Do tego DAC-a potrzebne są bardziej neutralne lub po prostu jaśniej brzmiące słuchawki. Dobrze z tym DAC-iem grają AKG K550. To bardzo uniwersalne słuchawki. Do cięższych gatunków lepiej nada się wersja Mk II i Mk III. Ostatnio trudno je dostać w naszym kraju w sklepach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MobyDick napisał:

Night Owl mogą grać zbyt ciemno do Dragon Fly Black. Do tego DAC-a potrzebne są bardziej neutralne lub po prostu jaśniej brzmiące słuchawki. Dobrze z tym DAC-iem grają AKG K550. To bardzo uniwersalne słuchawki. Do cięższych gatunków lepiej nada się wersja Mk II i Mk III. Ostatnio trudno je dostać w naszym kraju w sklepach.

A z firmy AudioTechnika jest cos wartego uwagi?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MobyDick napisał:

Ważne żeby Tobie odpowiadało ich brzmienie. AudioTechnika ma w swojej ofercie mnóstwo serii i modeli i pewnie coś się nada. Ważne abyś sobie sam odpowiedział na pytanie czy mają to być słuchawki otwarte , czy zamknięte. Od tego zależy izolacja dwustronna.

Raczej celował bym w słuchawki zamkniete

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NightOwl to ciemne brzmienie i zgranie z DF Black będzie słabe. Jeśli szukasz słuchawek o konstrukcji zamkniętej i muzykalnej barwie to zwróć uwagę na Meze 99 NEO, które idą w kierunki NightOwl ale są łatwiejsze do napędzenia i nie są aż tak ciemne. Jeśli chciałbyś uzyskać dynamiczniejsze brzmienie to koniecznie rozważ Audio Technica MSR7B lub Beyerdynamic DT770 Pro 80 Ohm. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...