Skocz do zawartości

Słuchawki zamknięte BT do 800zł


Recommended Posts

Cześć,

chciałbym kupić zamknięte słuchawki bluetooth do 800zł. Będę używać ich głównie w pracy biurowej mającej miejsce w open-space, rzadziej w domu do gier czy oglądania filmów. W związku z tym zależy mi na dobrym ANC oraz wysokim komforcie użytkowania pozwalającym na wielogodzinne sesje. Słuchawki będą głównie podłączone do PC lub telefonu.

Zastanawiałem się nad poniższymi modelami:

  • MEE Audio Matrix Cinema ANC
  • Sony WH-H900N

Chętnie wysłucham Waszej opinii na temat wymienionych modeli oraz jestem otwarty na propozycje innych. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Dobrze działający system NC to niestety wydatek rzędu 1300-1500zł. W kwocie 800zł niekiedy lepiej jest wybrać słuchawki z pasywnym tłumieniem. Rozwiązaniem mogą być Focal Listen Wireless, które na pewno będą wygodne i zaoferują pełne brzmienie z dobrą dynamiką. Jesli miałyby to być słuchawki z NC to polecam zwrócić uwagę na Audio Technica SR50bt. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam QC35 II, które kupiłem w jakiejś promocji za bodajże niecałe 1000 PLN, ale chyba widziałem je nawet taniej. Może używanych poszukaj? Zwłaszcza w okolicach świąt jest dużo nietrafionych prezentów w stanie "przymierzane", na takie na pewno warto zwrócić uwagę.

Aktywne tłumienie działa bardzo dobrze zwłaszcza na open-space'ie i podczas lotów samolotem, natomiast zawsze przestawiam na ustawienie niskie, na wysokim nie jestem w stanie w nich długo wytrzymać, stają się po prostu męczące. Z kolei jak to zupełnie wyłączysz, też nie jest fajnie, bo są bardzo szczelne. Jeśli nigdy nie miałeś takich słuchawek, to z pewnością ciekawy będzie efekt poruszania się w nich (chodzenia), ma to jakieś określenie, ale nie kojarzę teraz. Podsumowując nie da się w nich chodzić ani biegać. Czasami mnie to zastanawia jak widzę innych ludzi, którzy w takich słuchawkach właśnie biegają...

Dźwięk jest dobry, natomiast na pewno nie są to żadne audiofilskie doznania. Niemniej jednak różnica w porównaniu do jakichś tam airpods'ów czy innych jest przepaścią. Zdecydowanie słychać różnicę pomiędzy Spotify a Tidalem Hi-Fi, nie wspominając o Masterze.

Podsumowując: idzie w nich wytrzymać komfortowo cały dzień w pracy z tłumieniem ustawionym na niskim poziomie i jakość dźwięku jest przyzwoita. Mikrofon świetnie zbiera i dobrze sprawdzają się też do rozmów czy konferencji.

Z ciekawostek, ponieważ wspomniałeś o graniu w gry, jak rozumiem na komputerze? Nie da się podłączyć słuchawek bluetooth do PlayStation, kombinowałem, próbowałem oszukać system przez telewizor, nie da się tak bezpośrednio tego zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...