Skocz do zawartości

JBL 250 vs Wharfedale SW-10


Alex28

Recommended Posts

5 minut temu, Alex28 napisał:

co to za firma.?

https://www.bkelec.com/

Generalnie nie wiem, po co założyłeś kolejny temat i to o tym samym... Napisz może najpierw, co posiadasz, z czym i w czym to ma grać, czego od niego oczekujesz, jakie masz pomieszczenie, czy miałeś do tej pory jakieś doświadczenie z subami i ile masz na to monet. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Markcox napisał:

https://www.bkelec.com/

Generalnie nie wiem, po co założyłeś kolejny temat i to o tym samym... Napisz może najpierw, co posiadasz, z czym i w czym to ma grać, czego od niego oczekujesz, jakie masz pomieszczenie, czy miałeś do tej pory jakieś doświadczenie z subami i ile masz na to monet.

Denon 1912 taga harmony 606 v3.  25m 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

Dokładnie. Ten sam temat. Ehhhh

BK Elec jest z nich najlepszy.

Wharfedale ma super barwę dźwięku ale jest cichy. Stosunkowo słaby.

o JBL już pytałeś.

Dziękuje za ODP.  Wiem ze jestem upierdliwy ale jeszcze jedno pytanie obudowa zamknięta głośnik do dołu czy głosił na froncie ten sam model BK bo wyczytalem ze zamknięta lepiej umieścić w pokoju obojętnie gdzie postawisz gra dobrze.

I jeszcze jedno ten Wharfedale św 10 nie taki słaby 200 wat a JBL tylko 250 50 więcej 

Edytowano przez Alex28
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest słaby. Papier to jedno a granie to drugie. Wzmacniacz może nie jest słaby, może membrana jest ciężka? Nie wiem. Finalnie  gra cicho po prostu. Ładnie, ba nawet bardzo ładnie ale cicho.

Obojętnie gdzie będzie membrana. Ja wole te z przednią. Ale od dołu są lepiej zabezpieczone przed małymi istotami i innymi gatunkami.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
12 godzin temu, S4Home napisał:

Dobra odpadam. bo te o które wcześniej pytałeś to już chyba był trzeci czy czwarty model. A teraz jeszcze doszły kolejne dwa no nie przepraszam cię ale to moim zdaniem to nie ma sensu pamiętaj że wychodziłes od modelu magnata 302a

Przepraszam jak To Pan odpada chyba po cos jest to forum żeby się czegoś dowiedzieć tak. NIECH PAN NIGDXIE NIE ODPADA .Proszę mi opowiedzieć o tym Kef 2500 i 2000 jak maja się do JBL 250P? I te Cambridge

Edytowano przez Alex28
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, ludzie, robicie z tego forum elektrodę.

Nb wczoraj zadałem pytanie o jakiś serwis audio w Krakowie, bo potrzebuję wymienić zawieszenie w subwooferze.

Nie chciałem robić sam, tylko dać do serwisu, bo akurat zaczynam urlop i po powrocie miałbym zrobione.

Co się dowiedziałem? Najpierw odpowiedź o jakimś panie Marku Michalaku czy Michale Marczaku, ale na wszelki wypadek bez numeru telefonu ani adresu. Potem komentarz, że tani sprzęt (Paradigm PDR-8) to lepiej wyrzucić, a na koniec wpadł moderator, zamknął i skasował wątek, bo temat był wałkowany wielokrotnie, a ja dostałem ostrzeżenie.

Super, tylko ostatni wątek nie skasowany był w 2017 roku, a ostatni z dyskusją był bodaj w 2010. Serwis mógł pięć razy zmienić numer, trzy razy adres i dwa razy właściciela, ale nadal należy ten wątek traktować jak wyrocznię?

Trochę rozsądku.

Sam szukałem dla siebie taniego subwoofera do stereo i też rozważałem różne opcje i wręcz skakałem z kwiatka na kwiatek i teraz cieszę się, że swojego starego wątku nie ciągnąłem dalej, bo pewnie by się skończyło tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, yahoo111 napisał:

Rany, ludzie, robicie z tego forum elektrodę.

Nb wczoraj zadałem pytanie o jakiś serwis audio w Krakowie, bo potrzebuję wymienić zawieszenie w subwooferze.

Nie chciałem robić sam, tylko dać do serwisu, bo akurat zaczynam urlop i po powrocie miałbym zrobione.

Co się dowiedziałem? Najpierw odpowiedź o jakimś panie Marku Michalaku czy Michale Marczaku, ale na wszelki wypadek bez numeru telefonu ani adresu. Potem komentarz, że tani sprzęt (Paradigm PDR-8) to lepiej wyrzucić, a na koniec wpadł moderator, zamknął i skasował wątek, bo temat był wałkowany wielokrotnie, a ja dostałem ostrzeżenie.

Super, tylko ostatni wątek nie skasowany był w 2017 roku, a ostatni z dyskusją był bodaj w 2010. Serwis mógł pięć razy zmienić numer, trzy razy adres i dwa razy właściciela, ale nadal należy ten wątek traktować jak wyrocznię?

Trochę rozsądku.

Sam szukałem dla siebie taniego subwoofera do stereo i też rozważałem różne opcje i wręcz skakałem z kwiatka na kwiatek i teraz cieszę się, że swojego starego wątku nie ciągnąłem dalej, bo pewnie by się skończyło tak samo.

Miałem trzy suby wczesniej Auna jakieś Gł...o potem magnat 302 a oddalem do sklepu wymieniłem na Yamahe 320yst chciałem oddać nie chcieli przyjąć to sprzedalem za pól ceny na gwarancji i kupilem tego BK 2000 roznicy w mocy nie czuje w stosunku do Yamahy jedynie dźwięk jest szybszy i krotszy zapłacilem 1600zl jak bym zapłacił za svs 1000 2500 i tak samo grał to bym  chyba popełnił seppuku!!

Edytowano przez Alex28
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...