Skocz do zawartości

Kino domowe 5.1 (2.500zl.)


Ananas84pl

Recommended Posts

Potrzebuje pomocy przy zakupie kina domowego. Dysponuje nie wielkim budżetem, którego nie mogę naciągnąć. 2,5k to jest max jaki mogę wydać. Kupiłem ostatnio tv Lg 49SM6800 i odtwarzacz Panasonic UB450. Oby dwa sprzęty obsługują dolby atmos i dolby vision, hdr10. Potrzebowalbym zestaw kina, który obsługuje te formaty, przy czym nie mogę przekroczyć 2,5k i warunkiem sa tez gabaryty głośników.  Musza być nie za duże bo nie mam gdzie tego rozmieścić. Czy w tym przedziale cenowym jestem w stanie kupić coś z 5.1 i być w miarę zadowolonym? Jestem świadomy niskiego budżetu i liczę się z konsekwencjami. Po dobrej cenie zakupiłem taki zestaw ale jeszcze nie dotarł i jak co mam 14 dni na zwrot. Onkyo HT-S3910 zestaw kina domowego 5.1 Nie potrzebuje super sprzętu bo na ucho mi słoń nadepnął więc pytam czy taki zestaw wystarczy czy da rade coś lepszego? Priorytety: budżet i gabaryt (tylne głośniki nie mogą być zbyt głebokie). Piszcie prostym językiem bom nie kumaty w kwestiach audio/video.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli nie jesteś bardzo wymagający to Onkyo powinien zagrać conajmniej poprawnie. W takim budżecie niekiedy lepszym rozwiązaniem jest kupno lepszego systemu stereo lub amplitunera kina domowego + 2 kolumny frontowe, a w przyszłości dokupować resztę. Nieco ponad zakładany budżet masz Yamaha RX-V485 + Quadral Quintas 6500 LE i jest to zestaw, z którego na pewno będziesz zadowolony. Może warto wstrzymać się chwilę z kupnem i odłożyć kilka stówek? 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Q21 napisał:

Cześć,
Jeśli nie jesteś bardzo wymagający to Onkyo powinien zagrać conajmniej poprawnie. W takim budżecie niekiedy lepszym rozwiązaniem jest kupno lepszego systemu stereo lub amplitunera kina domowego + 2 kolumny frontowe, a w przyszłości dokupować resztę. Nieco ponad zakładany budżet masz Yamaha RX-V485 + Quadral Quintas 6500 LE i jest to zestaw, z którego na pewno będziesz zadowolony. Może warto wstrzymać się chwilę z kupnem i odłożyć kilka stówek? 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Hej. Dzięki. No może poczekam i odłożę ciut więcej na ten zestaw. Bardzo fajny zestaw i bardzo fajna porada. Doceniam. 

Moje ostatnie pytanie. Czy taki zestaw daje rade przy filmach bez subwoofera czy obowiązkowo trzeba dokupić? Jeśli tak to jaki niskobudżetowy do tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ananas84pl napisał:

Hej. Dzięki. No może poczekam i odłożę ciut więcej na ten zestaw. Bardzo fajny zestaw i bardzo fajna porada. Doceniam. 

Moje ostatnie pytanie. Czy taki zestaw daje rade przy filmach bez subwoofera czy obowiązkowo trzeba dokupić? Jeśli tak to jaki niskobudżetowy do tego?

Subwoofer w kinie domowym musi być, ponieważ nie będzie odpowiedniego efektu. Oczywiście nie musisz od razu kupować ale warto o nim pamiętać. W kinie domowym świetnie sprawdza się Klipsch R12SW lub jeśli patrzymy nieco niżej STX S250n.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...