Skocz do zawartości

Wzmacniacz audio i PLC - zakłócenia.


Adam Dobrowolski

Recommended Posts

Dzień dobry.

Jedno krótkie pytanie. Gramofon Sanyo i wzmacniacz Nikko - grają idealnie. Po zainstalowaniu  TP-Link TL-PA4010P KIT PowerLine 500Mb/s  wzmacniacz wydaje bardzo nieprzyjemne dźwięki. Po wyjęciu z gniazdka adaptera PLC - sprzęt audio gra idealnie. Czy ktoś z Państwa pomógłby mi rozwiązać ten problem? Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Czy listwa np. Lestar LF-530WA mająca filtry przeciwzakłóceniowe EMI/RFI będzie dobra? Czy ktoś z Forumowiczów wie - czy filtry p/zakłóceniowe są tylko EMI/RFI, czy też stosowane są inne? Myślę o tym, czy pasmo zakłóceń generowanych przez Power Line PLC nie "rozminie" się z pasmem "wycinanym" przez EMI/RFI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Okazało się, że Lestar to listwa za 5 zł (w cenie 68 zł), wykonanie wskazuje na początkującego majsterkowicza w drewnianym szałasie (fotka obrazuje "jakość") no i oczywiście nie wycina zakłóceń. Żeby uniknąć przerostu formy nad treścią czyli budowania "komputera do zgaszenia świeczki" sprzedam PowerLine (zresztą też już po kilku przykładach przekonałem się o wątpliwej jakości wyrobów producenta TP Link i źle się kojarzy pierwszy człon nazwy z Telekomunikacją Polską), kupię dobrej klasy kartę WiFi PCI i zakończę problem.

Tym niemniej dziękuję Wam za chęć niesienia pomocy i cenne rady.

Pozdrawiam serdecznie.

 

 

IMG_20200717_150623_1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...