Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze amplitunera Denon x1600h-x2600h - inne?


Norrin

Recommended Posts

Podjadę sobie posłuchać Yamahy oraz Denona.

Jeśli Was interesuje, to wrócę jeszcze po za kupie z informacją na co padło i jak moim zdaniem się to komponuje z Tagami. W razie pytań o S950H, jeśli się pojawią pozwolę sobie wysłać na priv.

Dziękuję wszystkim za cenne uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 20.07.2020 o 08:51, S4Home napisał:

Nie ma sprawy. No i pewnie pisz. Będzie dla potomnych.

Cześć, wracam z informacją dla potomnych, może komuś się przyda.

Nie było to łatwe, ale padło na Denona S950H, podłączone, brzmi nieźle.
Bardzo dziękuję za wszelkie uwag, sugestie i informacje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

A jak wyszło porównanie do Yaamahy? Z którym modelem testowałes? I dlaczego denek wygrał?

Hej,

Porównanie wyszło na korzyść Denona, wg mnie brzmiało to odrobinę pełniej i jakoś tak "cieplej", Yahama miała trochę bardziej surowy dźwięk. Poza tym przy kinie i efektach surround miałem wrażenie, że brzmi to lepiej. j O ile mogę to tak określić.
Testowałem Y 585. Dodatkowa sprawa, to taka, że znalazłem tego Denona, nowego kilkaset zł taniej niż we wszystkich innych sklepach.

Swoją drogą po podpięciu wszystkiego walczę z jego włączaniem się i wyłączaniem na równi z TV wolałbym, żeby mi nie wstawał razem z TV, a nie umiem tego ustawić, jakieś to dziwne i mało intuicyjne :) nie kumam trochę jak to działa, żeby mi nie wstawał razem z TV.

Dodatkowo czasem pojawia mi się informacja o braku sygnału ARC i konieczności przełączenia się na HDMI 4 (ARC). No ale akurat w takie złącze jest podłączony, dodatkowo kabel HDMI High speed with Eth. w wersji 2.1 z pełną obsadą pinów i w AVR wyjście na TV - Monitor 1 ARC...

Dekoder podpięty jest póki co pod TV i może to powoduje to powiadomienie, bo póki się nie włączy to AVR i TV już działa, nie wiem... uczę się tego sprzętu, jest dość skomplikowane.

TV Samsung Q65, Denon S950H, Zgemma H9S

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...