Skocz do zawartości

sub do muzyki pilne


kryss20

Recommended Posts

Słuchałem rel 1205 oraz tego audiovector. Nastawiony bylem na sb 2000 którego nie maja ale mieli sb 1000 i wiecie co, w mojej ocenie svs 1000 wypadł lepiej w muzyce niż dwa pozostałe, jednak na moj metraż 35m2 plus kuchnia wydaje mi się mały. Zdecydowałem że jeszcze sprawdzę dziś sb12 (ponieważ w innym mieście maja) a jak sb 12 nie przypasuje to czekam na sb 2000 pro. Skoro svs 1000 mi siedział to 2000 moze byc tylko lepiej  prawda:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2020 o 08:27, Q21 napisał:

W systemie stereo masz 3 opcje: REL, SVS lub Velodyne. W mojej ocenie śmiało możesz brać w ciemno SVS SB12, starszy model ale bardzo udany. REL 1205 zagwarantuje bardziej mięsisty bas. 

 Po testach svs sb 12 nsd stwierdzam że to na prawdę dobry sub, nie miałem porównania do svs sb 2000 ale ponoć różnica nie duża, więc zostane przy sb 12 szczególnie że cena 2tys vs 3,5tys. Na moje ucho sub bardzo łatwo sie zgrał z kolumnami. Za bardzo nie wiem o co chodzi z tymi gałkami phase i low pass filter. 

Co do kalibracji ampli poprzez ypao to nie wiem czy dobrze to działa, ponieważ po kalibracji mam wrażenie jakby sub prawie nie grał, jak dotykam membrany to  delikatnie czasem pracuje ale różnice ciężko wychwycić czy gra sub czy same komlumny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta systemu to yamaha 803 oraz aurora 700, dźwięk mi pasuje tego zestawu, jednak był niektóre utwory gdzie brakowało tego basu miejscami, może ze względu na spory metraż? ktoś mi sugerował że aurory 700 małe trochę na 35m2 plus otwarta kuchnia łącznie z 55m2 jednak z tym subem fajnie sie to dopełnia. Wiem że mam spokój jakiś czas, zanim zacznie mnie męczyć na zmiany. Musze tylko ogarnąć to ypao dlaczego z nim sub jakby  nie grał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, S4Home napisał:

To poprzedni model co prawda ze zmianami membrany itp ale jednak blisko mu do modelu SB 2000 i na pewno nie warto dokładać.

Jeśli Ci spasował bardziej niż REL to bierz.

Jaka jest resztą systemu?

Reszta systemu to yamaha 803 oraz aurora 700, dźwięk mi pasuje tego zestawu, jednak był niektóre utwory gdzie brakowało tego basu miejscami, może ze względu na spory metraż? ktoś mi sugerował że aurory 700 małe trochę na 35m2 plus otwarta kuchnia łącznie z 55m2 jednak z tym subem fajnie sie to dopełnia. Wiem że mam spokój jakiś czas, zanim zacznie mnie męczyć na zmiany. Musze tylko ogarnąć to ypao dlaczego z nim sub jakby  nie grał?

Edit. Sub gra z yapo robi to jednak bardzo subtelnie, wydaje się ze nie gra jednak jak suba wyłączę z prądu to cała scena traci. Fajnie to działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...