Skocz do zawartości

Zestaw audio dla gracza PC


LastHope1111

Recommended Posts

18 godzin temu, LastHope1111 napisał:

Jeśli z góry ma się klienta za ofiarę czytania internetu to nie dziwcie się że coraz mniej osób korzysta z "pomocy" sprzedawców. 

No ja cię bardzo przepraszam jeżeli to zabrzmiało źle ale taka jest prawda. Czasem aż trudno mi jest uwierzyć z jakimi informacjami przychodzi klient i to wyczytanie mi w sieci właśnie. nie mówię o jakości brzmienia no bo to faktycznie każdy może interpretować inaczej ale o konfiguracji o sposobie podłączenia o jakości wykonanych materiałów czy o funkcjonalności. 

18 godzin temu, LastHope1111 napisał:

Magnat Supreme 1002/102/252/202A + Pioneer VSX-933

Nie wiem tylko jaki sub + głośniki sufitowe wybrać do tego zestawu.

akurat przy tym systemie masz rewelacyjny subufer do kompletu jest to model 302 a.

12 godzin temu, Jasiek88 napisał:

Tu w ogóle nic nie ma sensu ludzie... pomieszczenie 4x3 metra 4 atmosy i 7.1 na dodatek dwa całkowicie różne miejsca osłuchowe nie ma to totalnie żadnego sensu.

ja też tak uważam ale wracam się do mojego poprzedniego wpisu że po prostu kolega na czytał się internetu. Tam prawdopodobnie piszą że można albo nawet zachęcają do takiego układu stosowania 4 atmosow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S4Home napisał:

No ja cię bardzo przepraszam jeżeli to zabrzmiało źle ale taka jest prawda. Czasem aż trudno mi jest uwierzyć z jakimi informacjami przychodzi klient i to wyczytanie mi w sieci właśnie. nie mówię o jakości brzmienia no bo to faktycznie każdy może interpretować inaczej ale o konfiguracji o sposobie podłączenia o jakości wykonanych materiałów czy o funkcjonalności. 

akurat przy tym systemie masz rewelacyjny subufer do kompletu jest to model 302 a.

ja też tak uważam ale wracam się do mojego poprzedniego wpisu że po prostu kolega na czytał się internetu. Tam prawdopodobnie piszą że można albo nawet zachęcają do takiego układu stosowania 4 atmosow

Ponownie podkreślam że nigdzie się niczego nie naczytałem, owszem przepatrzyłem trochę inne fora w różnych językach ale na chwilę obecną brak jest konkretów odnośnie zbudowania dobrego systemu audio z dolby atmos dla gracza. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi, przemyślę wszystko co napisaliście i zobaczę na co się zdecyduję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...