Skocz do zawartości

Kumny do Marantz NR1200


karbeti

Recommended Posts

Do Tannoya proponuje wzmacniacz Audiolab 6000A świetna integra, która bardzo dobrze zgrywa się z Tannoyem. Wzmacniacz wyposażony w komplet wejść cyfrowych, odbiornik bluetooth oraz pre-amp gramofonowy. Jeżeli nie potrzebujesz radia FM to polecam. Wzmacniacz zintegrowany zagra o klasę lepiej od amplitunera, a przy okazji unikniesz problemu z szafką, wzmacniacz ma wysokość niecałe 8cm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, S4Home napisał:

Kolega dopiero kupił 8390 a tu juz propozycja Audiolaba. Panowie, trochę przesadzacie z tym waszym Audiolabem. :/

Tu spokojnie by Ci nawet 8 weszły.

A co do szafki to nie widze problemu. Możesz dać antenki na bok i może tak stać. Szkoda szafki.

Ósemki chyba za duże. Zdjęcia zrobione z perspektywy. To małe mieszkanie. Kolumny od miejsca odsłuchowego ty tylko 3,5 metra. Dają radę 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, S4Home napisał:

Kolega dopiero kupił 8390 a tu juz propozycja Audiolaba. Panowie, trochę przesadzacie z tym waszym Audiolabem. :/

 

Też się wczoraj zastanawiałem o co chodzi z tym postem od Q21 do autora tematu. Wychodzi na to, że lepiej kupić Audiolaba niż postawić amplituner na szafce. Oczywiście jest to bezpieczniejsze w dłuższym użytkowaniu sprzętu. Po przeróbce szafki i tak pewnie nie byłoby tam dobrej wentylacji ponieważ liczy przede wszystkim się wygląd.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, seba3002 napisał:

Kolego @karbeti, mi się to mega podoba. Uwielbiam takie minimalistyczne wnętrza. Mam tylko cichą nadzieję, że zestaw gra ciepłej niźli wskazywałoby chłodne wykończenie wnętrz 😉. Pozdrawiam i jeszcze raz życzę wielu przyjemności z odsłuchów.

Dziękuję. Ja lubię takie wnętrza 😉 Zaufane studio mebli urlopuje do końca tygodnia. W przyszłym tygodniu zamówimy szafkę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
44 minuty temu, stratos37 napisał:

Marantz NR 1200 i kolumny KEF LS 50 albo KEF R3 - jakie jest Kolegów zdanie ?

Musi być all in one? Jesli nie, to wg mnie dużo lepszym rozwiązaniem będzie wzmacniacz. Jeśli ma być marantz, to może używany pm8005.

https://m.olx.pl/d/oferta/marantz-pm-8005-nowy-stan-caly-komplet-gwarancja-CID99-IDMDNVh.html - np. coś takiego. 

 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, stratos37 napisał:

Marantz NR 1200 i kolumny KEF LS 50 albo KEF R3 - jakie jest Kolegów zdanie ?

Moim zdaniem do LS50 jeszcze sięuda ale do R3 przydał by się lepszy wzmak.

13 godzin temu, stratos37 napisał:

Chciałbym wszystko w jednym, HDMI ARC, wi-fi, streaming, radio internetowe, fajnie jakby był pilot i do tego obsługiwany aplikacją.

A po co Ci HDMI?

Cyrus ONE CAST

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...