Skocz do zawartości

Kino domowe do 5k zł


dttdpl

Recommended Posts

Dzień dobry, przymierzam się do kupna zestawu kina domowego. Po własnym wstępnym rozpoznaniu  zdecydowałem się na amplituner Yamaha rx-v685 i zestaw kolumn Magnat monitor supreme 2002 + 202 + 252 center. Sprzętu zamierzam używać do muzyki, gier na konsoli i wieczornego filmu (czasowo w sumie po równo wyjdzie), więc szukam zestawu uniwersalnego. Audiofilem nie jestem, słucham randomową muzykę na Spotify,  lubię ją słuchać głośno i z zauważalnym  basem, a z tego co wyczytałem te magnaty by to zapewniły. Pokój w kształcie kwadratu, ok 34m2. Subwoofer tymczasowo mam zamiar podpiąć od zestawu głośników komputerowych logitech z906 (165 w rms, aktywny), później zamierzam dokupić magnat 302a. Czy taki zestaw będzie ok? Ew. Coś innego 5.0 do 5000? Na amplituner jestem zdecydowany, chodzi o dobór kolumn.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego amplitunera możesz spokojnie pójść w lepsze kolumny dla zwiększenia jakości np. set indiana line 550x,740x,240x. Sub magnata 302a w tej cenie to akurat dobry wybór. Jeśli masz okazję postaraj umówić się na odsłuch i sprawdź czy na takim brzmieniu ci zależy bo to już osobista kwestia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc, Pylon Sapphire, z tego co widzę są poza moim zasięgiem. A te Quadrale 6500LE rzeczywiście dadzą radę? Pytam bo widzę, że komplet za 1300-1400 można dostać, przez co myslałem, że są słabe. A z pokojem trochę przesadziłem i ma ok 29m2 (wcześniej na oko podawałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2020 o 14:54, dttdpl napisał:

Dziękuję za pomoc, Pylon Sapphire, z tego co widzę są poza moim zasięgiem. A te Quadrale 6500LE rzeczywiście dadzą radę? Pytam bo widzę, że komplet za 1300-1400 można dostać, przez co myslałem, że są słabe. A z pokojem trochę przesadziłem i ma ok 29m2 (wcześniej na oko podawałem).

To całkiem przyzwoity zestaw, da radę. Dorzuć jeszcze do kompletu subwoofer Klipsch R-12SW i będziesz miał kompletny, dobry system.

Ewentualnie jako alternatywy spójrz na Wilson Raptor 7 Set 5.0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...