Skocz do zawartości

Wzmacniacz + kolumny do 1600 zł


adixon371

Recommended Posts

Witajcie, 

Tak jak w temacie szukam wzmacniacza i kolumn podłogowych do maks 1600 zł. Kolumny będą postawione obok biurka w odleglosci 1 metra, w pokoju 10 m2.

Muzyka będzie odtwarzana z komputera, najczęściej słucham rapu, trapu, rocka oraz metalu, zdarza się też techo jak i inne gatunki,

lubię mocny ale miękki bass, dodam tylko, że jestem całkiem zielony w tym temacie
 

Edytowano przez adixon371
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cześć,
Rozwiązaniem w Twoim przypadku może być zestaw Topping MX3 + Pylon Audio Pearl 25. Jeśli kiedykolwiek uznasz, że chcesz mieć więcej dołu to bez najmniejszego problemu podłączysz subwoofer do Toppinga. Wzmacniacz ma w sobie DACa więc podłączenie komputera nie będzie utrudnieniem. Dodatkowo masz na pokładzie moduł bluetooth dzięki któremu sparujesz się np. Z telefonem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Q21 napisał:

Cześć,
Rozwiązaniem w Twoim przypadku może być zestaw Topping MX3 + Pylon Audio Sapphire 25. Jeśli kiedykolwiek uznasz, że chcesz mieć więcej dołu to bez najmniejszego problemu podłączysz subwoofer do Toppinga. Wzmacniacz ma w sobie DACa więc podłączenie komputera nie będzie utrudnieniem. Dodatkowo masz na pokładzie moduł bluetooth dzięki któremu sparujesz się np. Z telefonem. 

myślę, że nie tego akurat szukam a pozatym wychodzi to sporo poza budżet 

8 godzin temu, milk-monster napisał:

 

Witam

Nie wiemy jaki ten sprzęt nowy? czy używany?

sprzęt używany.

Propozycja klimpschów oraz oraz harmana również wychodzi poza cene

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2020 o 14:43, adixon371 napisał:

 

Muzyka będzie odtwarzana z komputera, najczęściej słucham rapu, trapu, rocka oraz metalu, zdarza się też techo jak i inne gatunki,

lubię mocny ale miękki bass, dodam tylko, że jestem całkiem zielony w tym temacie
 

Cześć. Biorac pod uwage warunki odsluchowe (przy biurku), jak i rodzaj preferowanych gatunkow muzycznych proponowalbym cos co sie dopasuje do rap/trap/deep house czy techno. Kladziesz nacisk na dół pasma. Na pewno chcesz wejsc w swiat dźwięku ktory moze Cie zaszokować! Bezpiecznym wyborem jest b.dobry zestaw od Logitech model z5500. Jest tam wszystko co potrzebne dla Ciebie. W trap/techno/rock do 1600pln bedzie Ciezko Cie zadowolic. Nie napisałeś jeszcze czy przerzucasz sie z glosnikow komputerowych? Znam osobe ktora opuszczajac zestaw z5500 i wchodzac w pelnoprawne stereo zalamala sie jak to "beznadziejnie gra". Trzeba byc swiadomym tego ze nie bedzie takiego basu jak z z5500 chociaz srednie będą miodzio :)

ps: swego czasu widzialem gdzies w sieci wymiana plastikowych obudowek na ofornirowane mdf-y. Dzwiek wlasnie na srednicy sie poprawil. O ile mnie pamiec nie myli to przetworniki to TB speakers.

 

Screenshot_20200722-135816_Chrome.jpg

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chyba Miro 84 napisał:

A gdzie ja tak napisałem? To ze beda pasować do biurka z odleglosci 1metra. Wady i zalety z grubsza podalem.

Źle to ujołem moja wina 😉

 

Ja kiedyś też katowałem tego typu głośniczki ale odkąd uświadomił mnie mój brat w temacie stereo to nie wyobrażam sobie inaczej odtwarzać muzykę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chyba Miro 84 napisał:

No wlasnie tylko pytanie czy nasz autor pytania tez juz jedt uswiadomiony.

Mam nadzieję że tak 😃

Ale w jego przypadku najważniejsze jest odpowiednie dobranie sprzętów.

Coś mi się wydaje że moje wykształcenie muzyczne jest troszkę skąpe żebym mógł mu pomóc .

Czekamy na odp z jego strony!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

Cześć. Biorac pod uwage warunki odsluchowe (przy biurku), jak i rodzaj preferowanych gatunkow muzycznych proponowalbym cos co sie dopasuje do rap/trap/deep house czy techno. Kladziesz nacisk na dół pasma. Na pewno chcesz wejsc w swiat dźwięku ktory moze Cie zaszokować! Bezpiecznym wyborem jest b.dobry zestaw od Logitech model z5500. Jest tam wszystko co potrzebne dla Ciebie. W trap/techno/rock do 1600pln bedzie Ciezko Cie zadowolic. Nie napisałeś jeszcze czy przerzucasz sie z glosnikow komputerowych? Znam osobe ktora opuszczajac zestaw z5500 i wchodzac w pelnoprawne stereo zalamala sie jak to "beznadziejnie gra". Trzeba byc swiadomym tego ze nie bedzie takiego basu jak z z5500 chociaz srednie będą miodzio :)

ps: swego czasu widzialem gdzies w sieci wymiana plastikowych obudowek na ofornirowane mdf-y. Dzwiek wlasnie na srednicy sie poprawil. O ile mnie pamiec nie myli to przetworniki to TB speakers.

 

 

Nie odtwarzałem nigdy muzyki z zadnego zestawiku, głównie były to słuchawki, czasem z głośnika przenośnego, więc jest to mój pierwszy zestaw stereo, zobaczymy jak zagra, zawsze mozna zmienić wybór i wymienić sprzęt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, adixon371 napisał:

Nie odtwarzałem nigdy muzyki z zadnego zestawiku, głównie były to słuchawki, czasem z głośnika przenośnego, więc jest to mój pierwszy zestaw stereo, zobaczymy jak zagra, zawsze mozna zmienić wybór i wymienić sprzęt

Czyli zabawa się zaczyna i bardzo dobrze wybieraj słuchaj szukaj swojego dźwięku 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, S4Home napisał:

Nie ma sprawy to Twój system. Zrobisz co zechcesz.

Pytanie skoro byłeś od początku nastawiony na Cambridge + Tannoy to po co wątek :P

Nie byłem nastawiony na ten zestaw, ale moim zdaniem wychodzi lepiej niz wyzej wspomniany zestaw z harmanem i klipschem, ktory dosyc mocno wychodzi poza budżet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S4Home napisał:

Pytanie skoro byłeś od początku nastawiony na Cambridge + Tannoy to po co wątek :P

Kolega nie byl nastawiony tylko wlasnie dzieki temu watkowi pojawila sie propozycja cambridge + tannoy

Dnia 22.07.2020 o 08:37, milk-monster napisał:

A może tak?

Cambridge Audio A5+Tannoy Mercury M3

Tutaj propozycja padła od @milk-monster!

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Warto moim zdaniem!

Też tak uważam tylko kolumny teraz dopasować.

Na początku miałem Onkyo A-9511 (wiem że taki sobie) kolumny B&W 602 grało to nawet dobrze basu było duuuużo 😝

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...