Skocz do zawartości

Wzmacniacz + kolumny do 1600 zł


adixon371

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

6 godzin temu, milk-monster napisał:

No dobrze zakupiłeś sprzęt super 😉

Ale jak masz zamiar podłączyć wzmacniacz z komputerem DACA też kupiłeś?

 

nie wiem czy będę słyszał różnicę, w przyszłości planuje dokupić DACA, ale raczej będę chciał gdzieś usłyszeć czym się różni, bo nie jestem zbyt wyczulony na takie różnice

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, adixon371 napisał:

nie wiem czy będę słyszał różnicę, w przyszłości planuje dokupić DACA, ale raczej będę chciał gdzieś usłyszeć czym się różni, bo nie jestem zbyt wyczulony na takie różnice

Jeżeli zakupiłeś CA A5 jak było w propozycji to nie połączysz go z komputerem bez DACA chodzi o gniazda TOSLINK - COAXIAL - USB

Może @Q21 i @S4Home pomoże i wytłumaczy koledze jako branża fachowa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, milk-monster napisał:

Jeżeli zakupiłeś CA A5 jak było w propozycji to nie połączysz go z komputerem bez DACA chodzi o gniazda TOSLINK - COAXIAL - USB

Może @Q21 i @S4Home pomoże i wytłumaczy koledze jako branża fachowa!

no to się pogubiłem, jak patrze na tylnii i/o  to widze wyjścia aux, posiadajac przejsciowke jack na 2 cinch to nie zadziala? nie rozumiem, przydałoby się wytłumaczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adixon371 napisał:

no to się pogubiłem, jak patrze na tylnii i/o  to widze wyjścia aux, posiadajac przejsciowke jack na 2 cinch to nie zadziala? nie rozumiem, przydałoby się wytłumaczenie

Jack na 2 cinch zadziała 

Ale DAC da lepszy dźwięk 😉 

Ja poprostu szybciej piszę jak pomyślę takie już moje ADHD 😜

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, milk-monster napisał:

Jack na 2 cinch zadziała 

Ale DAC da lepszy dźwięk 😉 

Ja poprostu szybciej piszę jak pomyślę takie już moje ADHD 😜

a ja już przestraszony po co ja przejsciowke zamawialem, jak mowilem najpierw musze porownac dźwięk z dacem i bez, ponoć niektórzy nie słyszą różnicy, więc nie będe brał w tym momencie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, adixon371 napisał:

a ja już przestraszony po co ja przejsciowke zamawialem, jak mowilem najpierw musze porownac dźwięk z dacem i bez, ponoć niektórzy nie słyszą różnicy, więc nie będe brał w tym momencie

Wprowadziłem troszkę zamieszania sorry będzie ok z Jack i chinch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, milk-monster napisał:

Wprowadziłem troszkę zamieszania sorry będzie ok z Jack i chinch

ale jak już o tych dacach mówimy, to może polecicie coś na przyszłość? Najlepiej budżetowego

A tak wogóle jaki ma sens uzywać daca jezeli zazwyczaj odtwarzam pliki w 48 kHZ?

Edytowano przez adixon371
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, adixon371 napisał:

ale jak już o tych dacach mówimy, to może polecicie coś na przyszłość? Najlepiej budżetowego

A tak wogóle jaki ma sens uzywać daca jezeli zazwyczaj odtwarzam pliki w 48 kHZ?

Proponuję poczytać w sieci na temat przetworników-cyfrowo analogowych typu DAC

Jest mnóstwo potrzebnych informacji czy warto kupić takie urządzenie jak działają itp.

Ja osobiście uważam że warto!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, S4Home napisał:

Przepraszam panowie w weekendy nie piszę czy jest jeszcze jakiś problem z podłączeniem ?

Weekend wolny czas trzeba to szanować!

Ja akurat w weekendy pracuję niestety ☹️

Wracając do tematu kolega @adixon371 będzie łączył wzmacniacz z komputerem przez Jack i 2x Chinch uważam że jest to kiepskie połączenie lepiej kupić budżetowy DAC tylko jaki to już nie do mnie z tym tematem 

@S4Home doradź coś sensownego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bartek_86 napisał:

Jak widzisz masz możliwość podłączenia kolumn 4 ohm jak i 8 ohm, z tyłu na naklejce kolumn też będziesz miał napisane jaką impedancje posiadają kolumny, Twój wzmacniacz współpracuje z kolumnami od impedancji 4 ohm więc praktycznie każde podłączysz bez problemu ;)

Dziękuje za odpowiedź a mógłbym jeszcze się dowiedzieć pod, które dokładnie terminale podpiąć? Ten najbardziej po lewo i po prawo czy w jaki sposób?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, adixon371 napisał:

Dziękuje za odpowiedź a mógłbym jeszcze się dowiedzieć pod, które dokładnie terminale podpiąć? Ten najbardziej po lewo i po prawo czy w jaki sposób?

 

Witam do tego CA A5 Możesz podpiąć dwie pary kolumn.

Dwie kolumny podepnij pod obojętnie którą stronę lewa czy prawa do bez znaczenia 

Masz opisane LEFT to lewy głośnik RIGHT to prawy głośnik 

Czerwony to plus czarny to minus masz wszystko opisane 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bartek_86 napisał:

To bardziej do bi-wiringu jest a nie do podpięcia dwóch par kolumn :D zresztą kto podpina dwie pary różnych kolumn na raz :)  a jeżeli autor jednak by chciał podpiąć dwie pary TYCH SAMYCH KOLUMN to impedancja ich nie może być niższa niż 8 ohm

No widzisz kolego całe życie człowiek się uczy dzięki za cenne informacje 😉

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...