Skocz do zawartości

Wzmacniacz + kolumny do 1600 zł


adixon371

Recommended Posts

Hmm jeżeli kolega chce naprawdę kolumny z solidnym basem to polecam jbl northridge e60 (od razu zaznaczam te kolumny już nie potrzebują żadnego woofera) same w sobie mają dużo basiska, miałem i porównywałem już daaawo temu (zaznaczam, że tam bas jest solidny, twardy i potrafi zejść -wręcz jak na estradzie :)  ) oczywiście dźwięk tych kolumn jest specyficzny.. dużo basu i góry, środek cofnięty, ale jak ktoś lubi takie brzmienie to naprawdę nie ma dla nich konkurencji w tych pieniądzach w których można je kupić. Częściej brane do kina niż muzyki, ale może kolega będzie miał możliwość odsłuchać..  ;)

Oczywiście normalna cena za te kolumny to 600zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Sprzedałem moje kolumny i aktualnie rozglądam się nad jakimiś kolumnami, oferty jbl kolumn co kolega wyżej proponował są dosyć wysokie, zastanawiałem się nad altuasmi o których opinie słyszałem raczej negatywne, zwróciłem też uwagę na kolumny magnat monitor supreme 1000, o których opinie są różne. Może jeszcze jakieś propozycje w budżecie 1000 zł? Napewno głośniejszy sprzęt i z mocniejszym bassem, bo w tannoy'ach bez korektora barwy zdecydowania go brakowało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...