Skocz do zawartości

Zestaw hi fi do 5k


Alex15

Recommended Posts

Cześć,
na forum jest bardzo dużo podobnych tematów i można z nich skorzystać. Rozwiązaniem w Twoim przypadku może być Yamaha RN602 w połączeniu z Heco Aurora 700 lub Pylon Audio Sapphire 25 jeśli lubisz mocniejszy bas. Yamaha ma w sobie wszystko na czym Ci zależy, podłączysz ją do TV kablem optycznym, masz dostęp do sieci m.in radia internetowego. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny oraz umówienia odsłuchu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie dziękuję za zainteresowanie. Jestem z okolic Bielska Białej, więc nie wiem czy gdzieś w pobliżu jest coś do odsłuchu. 

Czemu od razu zakładam temat a nie przeglądam starych tematów ? Robiłem tak już kilka razy z innymi zakupami i zawsze kończyło się to mętlikiem w głowie, ile osób doradza, każdy ma swoje zdanie, a nie jestem na tyle zapalonym audiofilem, że będę zwracał uwagę na detale i smaczki w muzyce ( są jeszcze oczywiście fani sprzętu używanego, co też miesza w głowie ). Po prostu, włączam tv lub netflixa i leci dźwięk dużo lepszy niż w tv. Słucham głównie ciężkiej muzyki, ale ze znajomymi również czegoś lekkiego. 

zestaw który proponujecie YamahaRN602 +Aurora 700 wydaje się ciekawym rozwiązaniem ( przynajmniej na papierze :) )

Oczywiście, chętnie bym posłuchał jak grają.

otrzymałem jeszcze propozycję zestawu - denon dra 800 lub cambridge audio axr100 lub axr100D oraz kolumny indiana line, klipsch, magnat supreme 1002,2002. W przypadku amplitunerów, parametry dobre, jednak czy dla mnie optymalne ?

Dziękuję za wszelkie sugestie i pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...