Skocz do zawartości

Pokaż "kotku" co masz w środku


Recommended Posts

Nie, nie. To nie tak. Grają zamiennie. I nie tylko z tymi kolumnami. Z wieloma innymi też. Tak czasem mnie nachodzi na różne zestawienia. To nie pokój. To pomieszczenie dedykowane do odsłuchów. Nie jest zbyt duże. Ma ok 17 m2. Najczęściej jednak, do tej pory grała w nim lampa. I tez z jeszcze innymi kolumnami.😋. Może niedługo też bedzie jej rozbierane zdjecie. Najpierw muszę się skontaktowac z konstruktorem, bo to Jego autorski projekt i musi zezwolić.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kleopatry, wtedy porównywałem wzmacniacz z obecnym w tym czasie  wzmacniaczem Fonomastera i wypadał słabiej dlatego zamieniłem go na WS-503, ale też na krótko. To takie moje subiektywne spostrzeżenie.

4 minuty temu, Rega napisał:

żeby się nie nudzić

rozumiem doskonale:), na przykładzie ostatnich miesięcy, ale frajda się skończyła i powoli następuje powrót do rzeczywistości :S

Edytowano przez Karol64208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3218]mkk[/mention] - no i po co taka wielka obudowa???. Chyba, ze  to powietrze musi mieć specjalne opakowanie. A co to jest?
A wziąłem standardową obudowę, jakby co to jeszcze z dwa moduły wrzucę i będzie końcówka do KD :)
To icepower 1200as2. W wersji multi wygląda tak. d2fb6ecd0a60500f0f214a81cfd4fdc5.jpg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.😄.Wnioskuję, że takich urzadzeń nie wolno otwierać bo traci sie to cenne powietrze. A te cenne kable? Ciekawe z czego są wykonane, bo widziałem podobne w sklepach ze sprzętem komputerowym po kilka zł. Może to jakiś kosmiczny stop i tylko tak wyglądają jak te zwyklaki😋. Jakoś bardziej przekonuje mnie stary sposób na elektronikę - jeśli ktoś się nie znał to kupował ,,na wage,, -niż recenzje fachowców. Tym bardziej po recenzji p Pacuły dotyczącej wynalazku firmy Van den Hull.🤣. No, ale przecież ja się nie znam, jak nieraz miałem okazję usłyszeć od niektórych guru audio. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Rega napisał:

No właśnie.😄.Wnioskuję, że takich urzadzeń nie wolno otwierać bo traci sie to cenne powietrze. A te cenne kable? Ciekawe z czego są wykonane, bo widziałem podobne w sklepach ze sprzętem komputerowym po kilka zł. Może to jakiś kosmiczny stop i tylko tak wyglądają jak te zwyklaki😋. Jakoś bardziej przekonuje mnie stary sposób na elektronikę - jeśli ktoś się nie znał to kupował ,,na wage,, -niż recenzje fachowców. Tym bardziej po recenzji p Pacuły dotyczącej wynalazku firmy Van den Hull.🤣. No, ale przecież ja się nie znam, jak nieraz miałem okazję usłyszeć od niektórych guru audio. 

No cóż; okablowanie, taśiemki, powietrze, transport - mechanizm, zasilacze impulsowe. Wszystko klasy budżetowej, made in china. Bez komentarza.

Edytowano przez elektron6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, slaw0001 napisał:

Myślę, że nikt tego nie neguje. Pytanie tylko dlaczego Denon nie gra wyraźnie lepiej, mając na oko co najmniej dwa razy więcej komponentów?

Być może za dużo obróbki cyfrowej, wszak widać cyfryzacja jest tutaj nan najwyższym poziomie a jak wiemy cyfra i muzykalność najczęściej nie idzie w parze. No i będzie miało się psuć już po 2 latkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - zamieszczajmy zdjecia sprzętu, który jest lub był w naszym posiadaniu i które zrobiliśmy sami. Zdjęcia typu ,,kopiuj- wklej,, każdy może sobie sam znaleźć w sieci i kopiowanie ich nie ma większego sensu. W ten sposób to można byłoby tu wstawiać miliony zdjęć.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rega napisał:

Mam prośbę - zamieszczajmy zdjecia sprzętu, który jest lub był w naszym posiadaniu i które zrobiliśmy sami. Zdjęcia typu ,,kopiuj- wklej,, każdy może sobie sam znaleźć w sieci i kopiowanie ich nie ma większego sensu. W ten sposób to można byłoby tu wstawiać miliony zdjęć.

Ja bym nie był aż tak restrykcyjny, a bardziej bym apelował aby to był zdjęcia w jakimś kontekście. Jako ilustracja do spostrzeżenia, informacji, przemyśleń itp. Oczywiście zdjęcia DIY jak najbardziej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...