Skocz do zawartości

Pokaż "kotku" co masz w środku


Recommended Posts

Żart, albo kolejny płaskoziemca

Jakość wykonania płyt i montażu w wykonaniu chińskiej produkcji jest znakomita. Wiele firm z tradycją dziesiętną lat może się już zwijać z jakością swoich produktów. Czasami jak otwieram sprzęt to mam wrażenie jakby kowal go wykuwał, ale mniejsza z tym. Cieszmy się wzrostem jakości.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Testy, porównania to nie jest takie proste... brak czasu, setki kombinacji, kilogramy przeniesionego sprzętu a finalnie mętlik w głowie i niestety bóle kręgosłupa. Każdy sprzęt gra inaczej, każdy ma swój urok, wady i zalety. Spotkałem się wielokrotnie z opiniami wręcz sprzecznymi typu 2 osoby oceniały dana konfiguracje jako czad a dwie następne jako że to nie gra...wszystkie 4 osoby były dosyć osłuchane. Z testami wiemy jak to jest:)

Edytowano przez elektron6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Właśnie zagościła u mnie dwudziestoletnia niemiecka konstrukcja o urodzie Golfa II, niemniej jednak jest to stare, dobre T+A które mimo upływu czasu potrafi pozytywnie zaskoczyć. Konstrukcja dual mono (4 transformatory, 140.000 μF, 25 kg muzyki…) Młodszy brat (R1520R) idzie pod młotek, czas na odkurzanie regału.

Informacja producenta: https://www.ta-hifi.de/wp-content/uploads/a_3000_en.pdf

 

1.jpg

2.jpg

Edytowano przez steff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...