Skocz do zawartości

Pokaż "kotku" co masz w środku


Recommended Posts

Plinius SB-301 MKII

Co prawda już go nie mam ale jak wklejacie tu bebechy maszyn, mam jeszcze zdjęcia bestii.  310W na kanał / 8Ω

Nie mam niestety zdjęć transformatorów które znajdują się pod spodem. Nie chciało mi się odkręcać dołu żeby zobaczyć. 

20200530_134947.thumb.jpg.7110ed4bf87c352c48f7b7e183be0a97.jpg

20200530_134952.thumb.jpg.caff390ca56a442ceb3e4b50e87522aa.jpg

20200530_134957.thumb.jpg.aa515dc94de1f6a27edb0d2d9b67473c.jpg

20200530_135007.thumb.jpg.f445b549937969f74954cf038fe8a1dc.jpg

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, audiowit napisał:

100W w klA i jakieś 400w AB.

Końcówki Plinius wszystkie chyba kozackie. Basy z nich to osobna opowieść...  To jak byś wziął takiego wielkiego potwora i wytargał go o ziemię jedną ręką 😉   Robi co chce ten wzmak z niskimi. O reszcie już nie będę pisać. 

Przez Pliniusa zawsze miałem banana na japie i to się nie nudziło! 🙂 Może kiedyś do niego wrócę i dokończę zestaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okablowanie najlepsze oczywiście jak zawsze. Ale to moja sprawa na jakie wydaję pieniądze!  haha 😉

3 minuty temu, Inferno napisał:

takie cudeńka

No właśnie jestem obecnie na etapie takich cudeniek których nie mogłem mieć jak byłem bardzo młody. Sony i Altusy to tylko tak żartobliwie było ale inne ciągle mnie kuszą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
21 godzin temu, tomek4446 napisał:

Te stare maszyny coś w sobie mają. Obecne prawie puste obudowy działają na mnie przygnębiająco. Zazdroszczę umiejętności przywrócenia tych sprzętów do życia.

fakt....

7 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

Skąd Ty masz takie rarytasy.....? Zazdroszcze Pozdr.

serwis ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do hamulców....

lat temu ekhm... kilka.... gdy golf był absolutnym szczytem marzeń....

Żona "prywatnej inicjatywy" poprosiła mojego kolegę o wymienienie szczęk hamulcowych. No trza oszczędzać ;)

 

Kolega zadzwonił do mnie 

kupiliśmy kilka piw

zdjęcie tylnych bębnów poszło gładko

wyjeliśmy szczeki

ale cholera te nowe jakieś za duze były

no to spiłowaliśmy ;)

i po jakimś czasie weszły

🤣

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd sprzęt? W większości z moje kolekcji a że każdy nawet ten w idealnym stanie musi przejść przez moją weryfikację to cóż przy słuchaniu musze być pewny, iż wszystko jest na swoim miejscu, szczególnie "bias" :). Oczywiście sporo sprzętu nie gości zbyt długo u mnie - nudzi się, jest ciekawość posłuchania czegoś innego a że miejsce jest ograniczone to musi być ruch w wymianie sprzętu.

Serwis? też ale (z tego kiedyś też żyłem i to jest ciężki kawałek chleb) bardziej jako warsztat dla siebie, znajomych, czy tez zaufanych Klientów. Bardziej na zasadzie hobby i odpoczynku od tak te kilka urządzeń na miesiąc. 

Teraz akurat złapałem bakcyla na na renowację telewizorów lampowych. Zaraz idę ( do końca roku mam urlop wypoczynkowy:)) dalej walczyć z Philipsem Rafael S z przełomu lat 50/60 tych. Jeszcze zostało tylko poprawienie liniowości V i możne oglądać jakieś stare kultowe filmy:) 

Śrubki? to fakt czasami jakieś zostaną i się człowiek zastanawia czego tam nie skręcił:)

 

Edytowano przez elektron6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.12.2020 o 19:10, A_ndy napisał:

Mój pierwszy chińczyk... miałem obawy przed zakupem, ale teraz już się nie dziwię że lądują na księżycu :) 

Ten dac gra tak jak wygląda, czyli zacnie. Jay's Audio (zdjęcie z netu, ja mam dwie lewe ręce i gwarancję)

jays audio.jpg

hmm sprzęt konkret to fakt ale z tym księżycem bym się tak nie zapuszczał :) Chinole tam byli  tak samo jak Amerykańce różnica tylko taka że wtedy kręcił wszystko Stanley kubrick a teraz mamy efekty CGI, grafikę komputerową więc jest łatwiej. Pewne jest jedno na księżycu była nasza wyobraźnia nic ponadto. Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...